Скидаємо вагу за допомогою велосипеда

Зараз багато хто шукає легкі шляхи для схуднення. Вони готові тоннами приймати різні таблетки, втирати в шкіру мазі і витрачати величезні суми на малоефективні синтетичні препарати. Інші люди, навпаки, впадають в протилежну крайність, виснажуючи себе голодом і нескінченними тренуваннями в залі. Дивно, але майже всі забувають про простих і приємних методів на кшталт танців, йоги і велосипеда. Останній особливо добре допомагає поліпшити настрій і позбутися від декількох кілограмів, які здаються зайвими.

Чому варто вибрати такий метод схуднення?

Скидаємо вагу за допомогою велосипеда

Не всі жителі міста можуть похвалитися наявністю велосипеда, але все ж рекомендується придбати цей зручний «тренажер». Поступово люди переходять на більш економні і нешкідливі для екології засобу пересування, нікому не хочеться проводити більшу частину життя в пробках. Саме тому велосипед з часом стане не лише помічником в схудненні, а й вірним «залізним конем», який привезе за призначенням в призначений термін.

Цей транспортний засіб впливає на організм комплексно. Під час поїздки стабілізується робота серця, судин і дихальної системи. Завдяки особливостям управління можна накачати м’язи саме в тих місцях, де це зробити найважче. При цьому людина подорожує по свіжому повітрю, бачить безліч красивих місць на природі і в місті, а спільні велосипедні прогулянки сприяють зміцненню відносин.

Як ефективно схуднути, використовуючи велосипед?

Першим і основним правилом схуднення за допомогою велосипеда є регулярність тренувань. Ідеальним варіантом будуть прогулянки три рази в тиждень, кататися слід не менше півгодини, найкраще продовжити цей термін до 45 хвилин. Занадто збільшувати навантаження також не варто. Щоб організм відновився після навантаження, а тренування була ефективною, можна виїжджати кожен день, але ненадовго. Деякі люди чергують поїздки з відпочинком, дозволяючи собі короткострокові привали в красивих місцях. Це допоможе урізноманітнити тренування і підвищить настрій.

Початківцям велосипедистам краще їздити із застосуванням низької передачі. В цьому випадку не потрібно колосальних зусиль для обертання педалей. Але з часом варто збільшити навантаження, оскільки м’язи пристосуються, для досягнення результату знадобиться більше зусиль. Зовсім необов’язково їздити швидко, швидкість не впливає на ефективність схуднення.

Професіонали розробляють програму тренувань самостійно. Туди входять певні заняття, що сприяють поліпшенню витривалості і швидкості. Необхідно підібрати оптимальний для себе темп, під час якого можна комфортно подолати до двадцяти кілометрів. Це відстань вважається ідеальним для позбавлення від кілограмів.

Витривалість розвивається трохи складніше, для цього потрібно подолати не менше 40 кілометрів. При цьому не варто переживати про витрачений час, набагато важливіше прислухатися до сигналів організму. Поїздка повинна проходити з комфортом, без хворобливих відчуттів в тілі. Маршрут краще підібрати кругової, інакше в надзвичайних ситуаціях буде проблематично повернутися на старт.
Швидкість рекомендується тримати на одному рівні протягом тренування. Тому не варто відразу розганятися, необхідно підібрати ідеальний для себе темп. Маршрут прогулянки також має значення, в мальовничих парках набагато приємніше кататися, ніж де-небудь біля сірих одноманітних дворів і під’їздів.

Вибір відповідного транспортного засобу

Скидаємо вагу за допомогою велосипеда

Велосипед — річ, яка купується надовго. Його використовують не тільки для тренувань, а й для подолання різних відстаней, поїздок у справах і для прогулянок з близькими людьми. Тому варто приділити особливу увагу комфорту. Управління має бути легким, розміри — ідеально налаштованими під тіло людини, найкраще купувати засіб з можливістю змінювати передачі. Також слід подбати про безпеку. Шолом і зручне взуття допоможуть уникнути багатьох неприємних наслідків.

Деякі також купують додаткові гаджети для полегшення тренування. Серед них спеціальний комп’ютер для підрахунку кілометрів, також можна придбати особливі годинник, що вимірюють пульс. Завжди хочеться бути в курсі результативності своїх тренувань, стежити за здоров’ям також необхідно, саме тому варто забезпечити себе подібними пристроями.

рекомендації фахівців

Нерідко велосипедисти під час подорожі слухають музику в плеєрі або телефоні. Це робити категорично заборонено, в деяких країнах, у тому числі і в США, людина позбавляється права керування транспортним засобом в навушниках. Тому краще покликати кількох друзів або відправитися по новому маршруту, ніщо не повинно відволікати від поїздки.

Власний комфорт займає не останнє місце в будь-якому вигляді життєдіяльності людини. Саме тому потрібно забезпечити максимально гармонійну обстановку під час тренувань. Для цього використовується виключно зручний і справний велосипед, всі параметри якого відрегульовані під зріст людини. Рама, кермо і сидіння не повинні завдавати дискомфорт своїм розташуванням.
Якщо з якоїсь причини стався значна перерва між прогулянками, потрібно почати зі зменшеною навантаження, поступово повертаючи її в норму. З собою завжди слід мати набір інструментів і насос, це допоможе уникнути неприємних ситуацій. Не менш важливо подбати про чистої негазованої води. Для тренувань вибирається зручний одяг, що захищає від можливих зовнішніх пошкоджень.

Перед початком велосипедних прогулянок варто порадитися з лікарем, оскільки не всім людям підходять такі тренування через стан здоров’я. Також слід прислухатися до організму, коригуючи програму під його потреби. У погану погоду або при поганому самопочутті необхідно перенести заняття, оскільки його ефективність буде прагнути до нуля. Існують і інші способи схуднути, але незаперечна перевага велосипедних прогулянок полягає в їх доступності та високому рівні ефективності.

Користь ВЕЛОСИПЕДА. Як їздити щоб схуднути?


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий