Тренувальна маска Elevation Training Mask 2.0. Розлучення? Відгуки

Сайт офіційного виробника

Люди, що займаються професійним або любительським спортом, завжди прагнуть тільки до найкращих показників. Їм хочеться досягти неймовірних успіхів і тим самим перевірити власний організм не витривалість. Однак існуючі проблеми зі здоров’ям і фізіологічні особливості кожного спортсмена не дозволяють використовувати власні внутрішні резерви в повну силу. Але так було раніше. Тепер, завдяки унікальному та інноваційному виробу — аеробного масці Elevation Training Mask 2.0, можна домогтися неймовірних успіхів. Вона призначена для розвитку легеневої системи за допомогою опору дихання, а завдяки своїй унікальній комплектації дозволяє вибрати будь-які режими тренувального дня.

Що таке Elevation Training Mask 2.0?

Тренувальна маска Elevation Training Mask 2.0. Розлучення? Відгуки

Дивовижна маска з тренувальним процесом є розробкою кращих фахівців, близько співпрацюють з професійними спортсменами і досвідченими тренерами. Її поява була спровокована результатами одного клінічного дослідження. Вченим вдалося встановити, що ефективність фізичних вправ будь-якого типу залежить не від інтенсивності і тривалості тренування, а від роботи легенів під час них.

В результаті і з’явилася ідея створити аеробне маску, яка змусить легені функціонувати в повну силу, що посприяє розвитку внутрішніх м’язів і поліпшить результативність заняття. Варто відзначити, що подібний виріб існувало і до цього. Однак їм було зовсім незручно користуватися, адже кисневу трубку доводилося постійно тримати в роті. При цьому воно було схоже на протигаз, в якому займатися було нестерпно і досить складно.

Зовсім інша справа маска Елевейшн Тренінг Маск 2.0. Її присутність зовсім не відчувається на обличчі, а дихати з нею, незважаючи на особливе дію, стає потім легше і вільніше. Вона відрізняється клапанної багаторівневою системою, яка посилює опірність надходить кисню і тим самим активізує напруга певних частин тіла.

Ціна

Знайти аеробне тренувальну маску в магазинах спортивних товарів точно не вийде. Її можна замовити тільки в одному з інтернет-магазинів, які співпрацюють з самим виробником. При цьому її вартість досить доступна і становить всього 2990 російських рублів. І справжні спортсмени, які розуміють дію цього механізму, не упустять можливість придбати його за такою привабливою ціною.

Сайт офіційного виробника

переваги

До основних переваг маски Elevation Training Mask 2.0 можна віднести наступні її властивості:

 • покращує транспортування кисню, за рахунок чого всі органи в ще більшому обсязі насичуються корисними мікроелементами;
 • підсилює діафрагму і підвищує м’язовий тонус;
 • позитивно позначається на всій системі кровообігу;
 • оздоровлює серце і зміцнює судини;
 • зменшує ризик розвитку тахікардії;
 • допомагає людині підвищити витривалість власного організму;
 • ефективно бореться з наявної астмою;
 • знижує відчуття «печії» в м’язах під час тренувань;
 • навчає правильній техніці дихання і сприяє тому, що його легше стає контролювати в складних ситуаціях.

Природно, представлене пристосування володіє описаними властивостями побічно. Але його регулярне застосування сприяє тому, що в організмі починають відбуватися такі зміни. При цьому воно має і свої додаткові плюси, про які також варто сказати. це:

 • зручність і комфорт у використанні;
 • надійне кріплення, що дозволяє таке унікальний виріб зафіксувати за областю вух;
 • верхній шар виготовлений зі спеціального матеріалу, що миється покриття, яке забезпечує воздухонепроницаемость;
 • завдяки наявності 3 різних розмірів, маску може підібрати будь-який бажаючий виходячи з індивідуальних особливостей і параметрів голови;
 • має кілька режимів роботи, за рахунок чого людина сама може вибирати інтенсивність тренування.
Крім своєї універсальності і функціональності Елевейшн Тренінг Маск 2.0 може використовуватися як модний і незвичайний аксесуар під час занять спортом. А все завдяки тому, що дане пристосування представлено в різних стилістика і колірних рішеннях. Тому його можуть підібрати собі як представниці прекрасної статі, так і чоловіча половина населення.

Як працює?

Сайт офіційного виробника

Тренувальна маска Elevation Training Mask 2.0. Розлучення? Відгуки

Принцип роботи такого пристосування досить просто пояснюється. Воно під час тренування починає зменшувати то отвір, через яке і проходить повітря, коли людина робить звичайний вдих. В результаті відтворюється ефект кисневого голодування. А організм за рахунок цього починає активніше працювати, активізуючи всю свою м’язову систему. При цьому під час видиху ніякого опору для повітряного потоку не виникає. Таким чином, відтворюється ситуація, немов людина тренується на висоті 3,5 км над рівнем моря. І це дозволяє організму запустити всі наявні внутрішні резерви, які знаходяться в сплячому стані під час здійснення звичайних фізичних вправ.

Особливість такого пристрою в тому, що його система, що складається з клапанів різного рівня, дозволяє вибрати такий режим для занять, який буде комфортним для людини. Все тренування з аеробного тренувального маскою триває 20 хвилин. Але цього часу достатньо, щоб навчитися правильно контролювати своє дихання, особливо якщо мова йде про екстремальні ситуації.

Комплектація

Маска зроблена з міцного матеріалу — неопрену. У ній є спеціально призначені ділянки для вух, а також міцна липуча застібка, яка забезпечує надійне кріплення під час дуже напружених тренувань. Також вона оснащена ковпачками активного опору і проточного дії клапанами. Ці деталі допомагають регулювати повітряні потоки. У комплектацію Елевейшн Тренінг Маск 2.0 входять:

 • сама маска з якісної гуми;
 • рукав з неопрена;
 • 3 клапана;
 • фіксатор для області скронь;
 • брошура зі схемою використання;
 • наклейки з фірмовими знаками.
Користуватися представленим пристосуванням дуже легко. А якщо у вас виникнуть якісь питання з приводу його застосування, ви зможете знайти відповіді в докладної інструкції. Людина швидко звикне до виникає опору, він буде глибоко дихати, за рахунок чого і будуть тренуватися легкі. Кількість тренувальних занять з використанням даної маски не повинно перевищувати більше 2 разів на тиждень. Тривалість одного заняття складає півгодини. Також необхідно пам’ятати і про деякі моменти, коли використовувати Elevation Training Mask 2.0 не рекомендується. Це наявність проблем з серцем, а також невідповідний температурний режим в приміщенні, в якому проводиться заняття.

Результат і висновок

Тренувальна маска Elevation Training Mask 2.0. Розлучення? Відгуки

У спортивній сфері з’являється багато цікавих новинок, що володіють своєю конкретною користю. Саме таким виробом і стала тренувальна маска Elevation Training Mask 2.0. Вона за рахунок свого впливу так впливає на організм, що він активізує внутрішні резерви і робить людину ще більш витривалим, стійким і сильним. Комплектація і форма даного пристосування ретельно продумані. Всі деталі виготовлені з якісного матеріалу, який не викликає алергічних реакцій. Займатися з таким виробом на обличчі цілком комфортно і зручно. А отриманий ефект від кожного тренування значно зростає. Таку маску вже встигли випробувати на собі багато професійні спортсмени, і вони підтверджують її ефективність. Вона практично не має протипоказань і може застосовуватися як чоловіками, так і жінками. А проведене клінічне випробування, проведене з використанням аеробного тренувального маски Елевейшн Тренінг Маск 2.0, довело її функціональність і високу результативність.

Відгуки про аеробне тренувальну маску Елевейшн Тренінг Маск 2.0

Анастасія, 28 років, Краснодар, Росія.
«Щоб скинути до літа зайві кілограми я вирішила зайнятися аеробікою і степом. Але під час таких тренувань мені постійно ставало погано і здавалося, що не вистачає повітря. Одна знайома сказала, що це може бути пов’язано з пасивними легкими, які не хочуть працювати в повну силу. І вона порадила мені придбати аеробне маску Elevation Training Mask 2.0. Я пішла такої поради і тепер ні крапельки не шкодую. Всім рекомендую!»
Едуард, 35 років, Москва, Росія.
«Я давно займаюся спортом і намагаюся на собі пробувати різні новинки, що з’являються в цій галузі. І коли ринок поповнився таким виробом, як унікальна маска Елевейшн Тренінг Маск 2.0, я відразу ж вирішив її купити. Мені сподобалося займатися з нею, хоча спочатку було трохи незвично і складно. Зате отримані результати того варті ».
Дмитро, 32 років, Белгород, Росія.
«Про маску Елевейшн Тренінг Маск 2.0, призначену для підвищення витривалості організму, мені розповів близький друг. Її на той момент він вже використав кілька місяців і дуже розхвалював. Звичайно, мені теж стало цікаво, і я замовив собі дане пристосування. І тепер я відчуваю себе інакше. Мені здається, що мій організм став міцніше і сильніше ».
Олег, інструктор тренажерного залу, Санкт-Петербург, Росія.
«Багато моїх підопічні вже встигли випробувати на собі тренувальну маску Elevation Training Mask 2.0. І відгуки кожного з них тільки позитивні. Я, як їх тренер, теж помітив поліпшені результати. Тому можу з повною впевненістю говорити про те, що це унікальний виріб дійсно працює і допомагає поліпшити якість занять у спортивному залі ».
Григорій Терентьєв, тренер з боїв без правил, Єкатеринбург, Росія.
«Для заняття в бійцівському клубі потрібна не тільки гарна фізична підготовка, але і відмінне функціонування легенів. Так як правильне і контрольоване дихання в момент бою має своє особливе значення. Але не всі люди мають таку фізіологічну особливість. Тому ми і стали членам клубу пропонувати скористатися аеробного маскою Elevation Training Mask 2.0, яка справляється з поставленими завданнями ».
Віра, інструктор аеробіки, Владивосток, Росія.
«На своїх заняттях з аеробіки я помічаю, що не всі дівчата і жінки готові підтримувати заданий їм темп. А все тому, що вони не вміють правильно дихати і не володіють достатньою витривалістю організму. Однак тепер така проблема легко вирішується за допомогою дивного вироби, яке називається Елевейшн Тренінг Маск 2.0. Воно тренує дихання, за рахунок чого стимулюється м’язова система людини ».

Сайт офіційного виробника

Все про тренувальної масці Training Mask 2.0


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий