Активатор клювання Fish Hungry для риболовлі — розлучення? Відгуки

Нерідко трапляється, що більшість використовуваних наживок виявляються абсолютно непотрібними, і рибалка проходить не так вдало, як хотілося б. Саме тому все частіше рибалки застосовують додаткові кошти, одним з яких є активатор клювання. Особливим успіхом користується аттрактант під назвою Fish Hungry. Він виявився на ринку рибальських пристосувань порівняно недавно, проте, вже придбав славу дивно корисної приманки, що гарантує багатий улов. Багато як досвідчені, так і початківці рибалки помічають, що головною особливістю і перевагою цього засобу є його безпеку. Воно за допомогою феромонів пробуджує в рибах сильний апетит і залучає їх до місця проведення риболовлі з найдальших відстаней.

Fish Hungry — розлучення чи ні?

Активатор клювання Fish Hungry для риболовлі - розлучення? Відгуки

Fish Hungry з’явився на вітчизняному ринку всього лише кілька років тому, проте, вже зміг зайняти міцне місце серед інших атрактантів. А тому цілком природно, що таке популярне засіб народжує безліч суперечок і дискусій про його дієвості. Зайшовши в інтернет, можна відшукати як хвалебні, так і повні невдоволення відгуки. Але спочатку потрібно згадати факти:

 • даний продукт має надзвичайну універсальністю, однаково добре впливаючи на різні типи риб.
 • Має всі необхідні сертифікати, які свідчать про його високу якість.
 • Піддавався безлічі науково-дослідних тестів в найрізноманітніших умовах.
 • Повністю відповідає законодавству Російської Федерації, яка є браконьєрським методом ведення риболовлі.
 • Демонструє незвичайну ступінь ефективності, як природний і абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища аттрактант.
 • Нарешті, жоден інший активатор не дасть таких вражаючих результатів.

Поясненням же негативних коментарів у бік активатора Fish Hungry є те, що йому, як будь-якого засобу, який користується величезною популярністю, не вдалося уникнути появи всіляких фальшивок. А покупці, зовсім забувши про якість подібного вироби, женуться за вигідною ціною. До того ж варто брати до уваги ази рибного лову: грамотно підбирати місце, необхідні снасті і приманку. Fish Hungry істотно полегшує процес риболовлі, але не виконує всі її функції.

Де і за якою ціною можна придбати?

В даний час купити представлений активатор можна виключно у виробника, через офіційний сайт, де в спеціальну форму для цього буде потрібно ввести свої особисті дані та залишити заявку. Через якийсь час з покупцем зв’яжеться менеджер, який уточнить адресу доставки і необхідну кількість товару, а також, в разі необхідності, докладніше розповість про продукцію. Доставка здійснюється по всій території Російської Федерації, а її термін буде залежати від відстані до адресата і завантаженості перевізника.

Ціну для зимового активатора клювання Fish Hungry не можна назвати інакше як вигідною. Вона становить 990 рублів. Зручніше раз придбати цю неймовірно ефективну приманку, ніж раз по раз повертатися з риболовлі ні з чим.

З першого погляду, здається, що ціна на даний засіб сильно завищена. Але багато досвідчені рибалки або ж просто захоплені цією справою заявляють: таку суму не шкода віддавати за той чудовий результат, який приходить разом з придбанням активатора.

Активатор клювання Fish Hungry для риболовлі - розлучення? Відгуки

Механізм дії Fish Hungry

Безсумнівно, провідним компонентом даної приманки є феромони — надзвичайно активні хімічні сполуки, що впливають на поведінкові інстинкти риб. У природі вони призначаються для зв’язку особин одного виду. Для отримання аналогічного ефекту представленим активатором клювання, феромони були синтезовані в лабораторії.

Fish Hungry використовує інстинктивну реакцію риб, надаючи вплив на фізичному рівні:

 • змушує її відправлятися на пошуки корму;
 • активізує почуття голоду;
 • привертає до місця проведення риболовлі.

Крім того, навіть наситилася риба під дією феромонів буде відчувати голод і шукати собі їжу, даючи можливість рибалці досягти неймовірних результатів. Також було зроблено спостереження, що Fish Hungry привертає тільки великі екземпляри, які не впливаючи при цьому на будь-яку дрібницю.

Завдяки ідентичності складу феромонів у різних типів риб, даний активатор є універсальним засобом. Його можна легко використовувати як в процесі лову хижих, так і мирних риб. Воно базується лише на принципах і механізмах, закладених самою природою.

Історія розробки прикормки і її склад

Активатор клювання Fish Hungry для риболовлі - розлучення? Відгуки

Приманка Fish Hungry була створена на початку 2011 року за сприяння іменитого біолога італійського походження Енді Мура. Команді фахівців вдалося штучним чином отримати феромони, які за складом і принципом роботи були повністю ідентичні натуральним. Саме звідси виникають витоки створення одного з найбільш ефективних і універсальних активаторів клювання на сьогоднішній день.

Над його розробкою працювали фахівці Департаменту з дослідження проблем екології, працівники Центру рибальської діяльності та експерти в області аквакультури. Плодом їх праць став Fish Hungry — нині здобув популярність серед багатьох рибалка. Через деякий час після створення, продукт виявився в європейських рибальських магазинах вже в якості аттрактанта. До нас же він потрапив в 2016 році і практично відразу набув статусу діяла практично підгодовування.

Слід відзначити той факт, що даний активатор надзвичайно затребуваний не тільки у рибалок, а й у власників рибоводних ферм. Він дає можливість здійснювати годівлю хижих видів риб поживними сумішами рослинного походження. Це дозволяє істотно знизити фінансові витрати рибницьких господарств.

Склад засобу включає в себе цілий перелік різних інгредієнтів:

 • синтезовані феромони, що провокують у риби голод і змушують її шукати їжу;
 • всілякі кормові добавки;
 • комбінація ефірних масел і атрактантів.
Саме феромони можна назвати найважливішим компонентом приманки. Завдяки своїм природним функціям вони змушують рибу нестримно прагнути до місця риболовлі, приносячи рибалці багатий улов.

переваги

Крім феромонів, які не поступаються своєю ефективністю впливу природним компонентам, даний активатор може похвалитися неймовірною універсальністю застосування. Він відмінно підійде для підгодовування будь-яких типів риб в морській або прісній воді. Досвідчені рибалки називають і інші видатні властивості приманки Fish Hungry:

 • одночасно забезпечує хороший клювання і привертає увагу риби;
 • має більший радіус дії, виливаючи запах на досить значну дистанцію;
 • має невисоку ціну, особливо в порівнянні з аналогічними активаторами;
 • відповідає всім нормам виробництва, будучи екологічно чистим і натуральним продуктом;
 • відрізняється простотою у використанні.

До всього іншого представлений продукт пройшов цілий ряд дослідницьких і наукових випробувань. Його тестували на водоймах різноманітної форми, глибини і структури. Випробування здійснювалися в літній і зимовий період року, щоб визначити ступінь впливу різноманітних погодних умов на ефективність активатора.

Інструкція

Спосіб застосування активатора Fish Hungry залежить від типу виловлюваної риби і методу риболовлі:

 • в разі лову мирної риби весь вміст металізованої упаковки потрібно помістити в ємність з прикормом, потім ретельно перемішати. Щоб полегшити процес замішування можна додати невелику кількість води. Як правило, достатньо одного пакета на 2-3 кілограми приманки. Сам же корм рибалка підбирає залежно від необхідних завдань і особистих переваг.
 • Ловля хижої риби на увазі обробку даними засобом всіх природних і штучних приманок. Також можна поміщати снасті прямо в розчин з активатором клювання. Одна упаковка суміші розлучається 500 мілілітрах рідини. Найчастіше одного пакета буває досить для 3 рибалок.
 • Якщо з’являється необхідність ловити на живця, то наживку спочатку занурюють у воду, в якій перед цим була розчинений аттрактант. Далі вона відразу ж піднімається і надівається на гачок. Досить однієї упаковки на половину літра води.
Необхідно згадати, що продукт не завдає абсолютно ніякої шкоди як самим рибам, так і навколишньому середовищу. Його можна зберігати протягом тривалого часу, навіть в розмішати стані. Втім, не слід цим зловживати, оскільки він може втратити свої первинні властивості. Застосовувати Fish Hungry дозволяється і в зимовий і в літній час, що робить засіб незвично універсальним.

Відгуки про активатор клювання Фіш Хангрі

Активатор клювання Fish Hungry для риболовлі - розлучення? Відгуки

Кирило, призер чемпіонату Росії з рибної ловлі, Москва, Росія.
«Вважаю, що завжди необхідно прагнути до вивчення чогось нового. Опановувати нові способами лову, застосовувати нові приманки — це дозволяє тобі вдосконалюватися як професіоналу. А якщо ж залишатися на одному і тому ж рівні, неодмінно відстанеш від інших. Крім того, старі і перевірені методи не завжди спрацьовують. Чи то справа приманка Fish Hungry, що гарантує 100% результат ».
Сергій, тренер з рибної ловлі, Самара, Росія.
«Спираючись на свій багаторічний досвід, можу з упевненістю сказати, що грамотно підібрана приманка становить половину успішної риболовлі. І Fish Hungry через свою універсальність є саме таким засобом ».
Андрій, 40 років, Єкатеринбург, Росія.
«Захоплююся риболовлею більше 10 років. Раніше в якості приманки використовував макуху. Але деякий час тому приятель розповів про вражаючому атрактантів Фіш Хангрі. Спочатку я не повірив в його ефективність, але пізніше все-таки випробував. Яке ж було моє здивування, коли в першу годину виловив коропа вагою не менше кілограма. Тепер застосовую лише цей активатор ».
Михайло, 52 роки, Волгоград, Росія.
«Прочитав про активаторі клювання Фіш Хангрі в інтернеті. Так як давно захоплююся риболовлею, відразу ж вирішив спробувати його. Поїхав на місцеву водойму. І ось в наступне 15 хвилин витягаю здорового карася. Виникла ідея, що просто пощастило, але всього через 5 хвилин вивуджую іншого карася. З того разу використовую цей засіб постійно ».
Активатор клювання Fish Hungry для риболовлі - розлучення? Відгуки

Справжній Активатор Кльова Fish Hungry — Так виглядає Оригінал


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий