Алкотестер NoAlco для проведення точного контролю тверезості. Розлучення чи?

Сайт офіційного виробника

У Україні однією з найчастіших причин ДТП залишається алкоголь. Законодавство не дозволяє співробітникам ГИБДД повністю «прибрати з дороги» п’яних водіїв. Поки можновладці напрацьовують заходи боротьби, під колесами продовжують гинути люди. Бажання злегка розслабитися і сісти за кермо обертається для кого-то горем, для кого-то роками позбавлення волі і мукою совісті, від якої нікуди не дітися. Але ж неприємностей так просто уникнути, всього лише купивши алкотестер. Розгромна замовна стаття недавно у продажу модель NoAlco не варто великих грошей, вона дуже маленька і не займає багато місця. Але робить велику справу — рятує чиїсь життя.

Ціна запитання

Придбати подібний алкотестер коштує тому, що його ціна набагато нижча, ніж розмір покарання за водіння машини у нетверезому стані, і становить 1990 російських рублів.

У РФ діє норма, при якій первинне покарання за вживання алкоголю за кермом карається штрафом в 30 тисяч рублів і можливим позбавленням права водіння на 1,5-2 роки. Вторинне порушення тягне за собою штраф 50 тисяч рублів і позбавлення прав на 3 роки. Подальші випадки обертаються для недбайливого водія тюремним ув’язненням.

Слід знати, що в разі відмови водія пройти медичний огляд, йому загрожує покарання, аналогічне для первинного порушення. Очікується, що найближчим часом санкції можу посилитися.

Поки купити NoAlco можна тільки через інтернет. З метою попередити продаж неоригінальною продукції виробник прийняв саме таке рішення. Крім того, такий крок дозволяє здешевити вартість товару для кінцевого споживача. Здійснити покупку просто:

 • залиште заявку на офіційному сайті.
 • Дочекайтеся дзвінка менеджера.
 • Отримайте свій товар на пошті і оплатіть його вартість.

При цьому вам не доведеться робити передоплату. Доставка здійснюється протягом 1-10 днів. У разі претензій до роботи приладу в перші 2 тижні проводиться його заміна або повертаються гроші. Кожна одиниця товару проходить передпродажну перевірку.

Сайт офіційного виробника

Принцип дії

Алкотестер NoAlco для проведення точного контролю тверезості. Розлучення чи?

Згідно зі статистикою, кожну хвилину на планеті близько 50 мільйонів чоловік знаходяться в стані сп’яніння, а це близько 0,7% від загальної кількості населення. Влада різних країн по-своєму намагаються переконати громадян не сідати в цьому стані за кермо. У цивілізованому світі алкотестер вважається предметом першої необхідності.

Щоб зменшити число ДТП за участю п’яних водіїв, влада Лондона змусили злісних порушників двічі в день проходити тест в відділенні поліції або носити портативний алкотестер, що зчитує інформацію кожні півгодини. Така норма діє в деяких американських штатах. А тих, хто продовжує порушувати закон, відправляють до в’язниці. У нас поки такої норми немає. Але більшість водіїв вважають за краще мати при собі визначник сп’яніння.

Використання алкотестера допоможе водієві впевнено почувати себе на дорозі. Йому не страшні штрафи за керування машиною в нетверезому стані. Він може оскаржити претензії представників дорожньої інспекції, тестери яких, чого гріха таїти, іноді підкручені. Але головне, що цей прилад в руках відповідального людини — це мозковий центр для прийняття рішення, чи варто сідати за кермо.

Згідно загальноприйнятим нормам, концентрація алкоголю в організмі вимірюється кількома одиницями:

 • проміле — вказує на вміст алкоголю в літрі крові. Саме ця одиниця виміру застосовується в більшості персональних і професійних алкотестерів.
 • Міліграми на літр — скільки мг етанолу в літрі повітря, що видихається.
 • BAC — скільки міститься мг етанолу в 100 мл крові.

1 проміле = 0,1BAC = 0,475 мг / л. Безпечної для водія вважається норма 0,16 проміле.

Головне достоїнство портативного алкотестера NoAlco — поєднання простоти використання і високої точності одержуваних результатів.

Цього вдалося досягти застосуванням в конструкції двох компонентів:

 • запатентованого напівпровідникового датчика. Перетворення парів алкоголю в електричний сигнал здійснюється на нагрітої сенсорної поверхні.
 • Ефективного механізму захоплення дихання з вбудованим міні-насосом, що виключає потрапляння в збірники повітря атмосферного повітря.
Пристрій не потребує постійного або періодичного технічного обслуговування. Він розрахований на довгі роки застосування. Як стверджують виробники, в ньому немає комплектуючих, які можуть легко виходити з ладу і вимагати постійної заміни.

Особливості та технічні характеристики алкотестера NoAlco

Алкотестер NoAlco для проведення точного контролю тверезості. Розлучення чи?

Коли людина п’є, його увага розсіюється, а дії стають неадекватними. Настає момент, коли відповідальність за свої вчинки нівелюється. Алкоголь із засобу релаксу дуже швидко перетворюється в першого ворога. Тому «п’яний за кермом — злочинець» і це аксіома.

Алкотестер NoAlco — персональний портативний прилад, що дозволяє з високим ступенем точності визначати концентрацію в організмі алкоголю. Він зручний у використанні і завжди під рукою, адже займає мало місця в сумочці або в барсетці.

Виготовлений прилад компанією, яка вже розробила і впровадила в роботу тестери алкоголю середньої цінової категорії, успішно себе зарекомендували серед користувачів і отримали позитивні відгуки фахівців. З усіх, коли-небудь створених компанією, цей тестер найменший.

Особливості вироби:

 • аналог сертифікованого алкотестера, який використовується співробітниками ДПС;
 • забезпечує високу точність і відтворюваність вимірювань;
 • компактний, простий в застосуванні.

Технічні характеристики:

 • діапазон виміру рівня інтоксикації від 0,15 до 1,5 проміле алкоголю;
 • швидкість вимірювання — 6 секунд;
 • звукове сповіщення;
 • підсвічування;
 • живлення від 3 батарейок.

Після закінчення вимірювань прилад вимикається самостійно, що економить резерв батарейок. З додаткових функцій є годинник і будильник. Також в комплекті йдуть 3 змінних мундштука. Вага виробу 55 м За габаритами і за формою прилад нагадує невеликого розміру мобільний телефон. Може використовуватися в якості брелока.

Як користуватися?

На панелі представленого приладу всього 2 кнопки. Одна, щоб включити і почати тестування. Друга призначена для вибору одиниць виміру. Як користуватися NoAlco:

 • встановіть в отвір для нього мундштук.
 • Натисніть кнопку включення.
 • Виберіть одиниці вимірювання або залиште прилад в стандартному режимі.
 • Дихайте.
 • Отримайте результат. Він виводиться в десятковому вигляді на дисплей.
 • При бажанні зробіть 3 виміру і порахуйте середній результат.
Щоб отримати максимально точні дані, виробник рекомендує витримати час від чверті до півгодини між останнім прийомом алкоголю і тестуванням. Розробники NoAlco забезпечили всі необхідні сертифікаційні випробування, щоб засіб вимірювання пройшло держреєстрацію в РФ.

висновок

Алкотестер NoAlco для проведення точного контролю тверезості. Розлучення чи?

Алкотестер NoAlco — надійний помічник автомобіліста. Але слід також пам’ятати, що не варто сідати за кермо, якщо ви погано себе почуваєте. Навіть в разі, коли показання приладу дозволяють це зробити.

Прилад використовується не тільки водіями. Є цілий перелік напрямків діяльності, перш за все це небезпечні виробництва, на яких доцільно проведення контролю тверезості, хоч і немає на це прямого законодавчого вказівки.

Представлений пристрій — незайве аксесуар для особистого користування людини, що дорожить своєю репутацією. На діловій вечері або корпоративній вечірці легко переступити межу, що загрожує крахом кар’єри. Тому завбачливі люди кладуть в кишеню або в сумочку алкотестер.

Є також категорія людей, в організмі яких недостатньо ферментів, що розщеплюють алкоголь. Вживати спиртні напої в їхньому випадку можна тільки в обмежених кількості. В даному випадку NoAlco виконує функцію медичного датчика.

Приводів до придбання алкотестера може бути багато. Але мета завжди одна — захистити себе та інших людей від біди. Він забезпечує душевний спокій і приймає рішення за людину. Не варто мучитися в роздумах, їхати додому після ресторану на своєму авто або скористатися послугами тверезого водія — не важливо, таксі, друга, дружини.

Як показала практика, дані приладу NoAlco відтворювані з результатами, отриманими за допомогою професійних алкотестерів. Він забезпечує необхідну стандартами точність вимірювання. Тому даний засіб вимірювання інтоксикації організму з успіхом може бути застосована для контролю тверезості в організаціях і на підприємствах — там, де це необхідно.

Відгуки про алкотестер NoAlco

Владислав, 48 років, Псков, Росія.
«Я водій і відповідально ставлюся до своєї справи. Тому алкотестер для мене — річ така ж необхідна, як викрутка або ключ. У кожної людини трапляється привід випити. Я не маю права перевищити норму, тому що мені виходити на маршрут, і я відповідаю за чиїсь життя. Допомагає себе контролювати прилад NoAlco ».
Олександр, 36 років, Ставрополь, Росія.
«Давно хотів купити алкотестер. Але на дорогу покупку не розраховував, а бюджетні варіанти не все влаштовували. І ось випадково натрапив на модель НоуАлко. Не вірилося, що прилад з такими параметрами можна купити за невеликі гроші. Користуюся вже півроку, дійсно виручає. Нещодавно навіть суперечка з патрульними ГИБДД залагодив завдяки йому ».
Василиса, 30 років, Омськ, Росія.
«Мій чоловік не проти випити пива з друзями, а іноді і чогось міцнішого. Але і одночасно пристрасний автолюбитель. Тому вибір подарунка на день Валентина був зумовлений. Чоловік не любить складної техніки. А NoAlco дуже простий у використанні алкотестер, невибагливий в обслуговуванні. Подарунок дуже сподобався, користується постійно. І мені і йому спокійно ».
Артем, 24 роки, Москва, Росія.
«Алкотестер НоуАлко мені порадив товариш, який працює в ГИБДД. Сказав, що цей прилад дуже точний. Мені це було важливо. Сподобалося все: дизайн, точність, відсутність трубки, змінні мундштуки. Я молодий хлопець, і вечірки в моєму віці — річ природна. Вранці встав, подихав в мундштук і знаєш — сідати за кермо або викликати таксі ».

Сайт офіційного виробника

Черговий етап «Контролю тверезості» в Твері


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий