Годинники Luminor Panera для цінителів надійності. Реальні відгуки покупців

Panerai — це італійський дизайн, швейцарські технології і нерозривний зв’язок з океанської стихією. Бренд з півтора віковою історією регулярно презентує новинки преміум класу, функціональність і зовнішній вигляд яких вражають. Безперервний процес вдосконалення дозволяє елітним аксесуарам займати лідируючі позиції в своєму сегменті ринку. На сьогоднішній день компанія представляє кілька колекцій, створені за історичними зразками, які як і раніше залишаються предметом жадання шанувальників годинникового мистецтва.

Історія розвитку бренду

Годинники Luminor Panera для цінителів надійності. Реальні відгуки покупців

Panerai — всесвітньо відома торгова марка зі шляхетною красивою історією. Датою заснування вважається 1860 рік. Основоположник бренду Джованні Панераі відкрив спеціалізований магазин, який одночасно був навчальною школою для майбутніх майстрів і годинниковій майстерні. Містом, в якому зародилася історія, стала Флоренція. Вже понад 100 років магазин незмінно розташовується на площі Сан Джованні в старовинному палаці.

Ключову роль у розвитку бренду зіграв головний стимул — прагнення відповідати вимогам військово-морських сил Італії. Саме для цієї категорії компанія з початку ХХ століття поставляла прилади високої якості, що спрощують службу і оптимально відповідають специфіці.

Перший підводний бригада Командос носила годинник для аквалангістів, розроблені компанією напередодні Другої світової війни. До них висувалися жорсткі вимоги специфічного характеру, обумовлені особливістю застосування. З метою створення хронометрів, які максимально довго могли функціонувати під водою, в екстремальних умовах і характеризувалися високою міцністю, творці регулярно проводили модифікації. Статус постачальника годин, а також глибиномірів, компасів і високоміцних ліхтарів для ВМС Італії тривалий час зберігався в секреті.

Незмінними принципами бренду стало прагнення до досконалості і відповідність стандартам, які на перший погляд можуть здатися недосяжними.

У березні 1916 року компанія Panerai оформила патент з офіційно зафіксованим назвою Radiomir. Це спеціальний порошок, розроблений на основі радію. Його наносили на спостережні прилади й циферблати хронометрів для додання їм здатності світиться в темряві. Таке покриття бездоганно проявляло себе під водою, тому стало широко застосовуватися у виробах компанії. Це була перша її інновація з подальшою низки нововведень.

Сучасні версії всесвітньо відомих годин Radiomir багато в чому повторюють параметри свого прототипу. Для нього був характерний великий корпус «подушкообразной» форми, механізм ручного заводу, водостійкий довгий ремінець (для зручності використання поверх водолазних костюмів), що світиться циферблат і мітки. За відомостями архіву ВМС Італії, в 1936 році було випущено тільки 10 хронометрів цієї моделі, яка згодом кілька разів удосконалилася. Наприклад, для підвищення зручності читання під водою в наступних моделях прибрали секундну стрілку і залишили тільки 4 арабські цифри з інтервалом розташування в 90 градусів.

Один з цікавих моментів історії бренду — виробництво в 1940-х роках хронометра Mare Nostrum. Модель з двома лічильниками персонально розроблена для категорії вахтових офіцерів. Примітно, що всього їх було кілька штук. Єдині годинник-оригінали виявлені тільки в 2005 році. До цього моменту подання про моделі мали тільки по фотографіях. Її особливістю, яка згодом стала елементом дизайну бренду, було захисний пристрій заводний головки, виконане зі сталі у вигляді півмісяця. Таким чином, одна з ключових деталей механізму надійно захищалася спеціальним ковпачком.

У 1949 році на зміну попередньої технології приходить Luminor. Склад речовини, яке світиться, розроблений на основі тритію. Найменування новою запатентованою 11 січня 1949 року субстанції стало основою чинного назви. Істотною відмінністю цих хронометрів є восьмиденний запас ходу і безпечне тритієвого покриття, яке посилило інтенсивність підсвічування.

вартість

Приказка про те, що час — це гроші, дуже доречна щодо годин Panerai. Бренд часто порівнюють з легендарним Rolex. Вартість окремих моделей цих двох гігантів дозволяє зробити висновок, що Panerai обходиться поціновувачам розкоші і якості на третину дорожче. Це пояснюється відсутністю мануфактурного виробництва, незвичайною історією, поєднанням традицій годинної майстерності з оригінальним дизайном і високоякісними швейцарськими механізмами.

Мінімальна ціна самої бюджетної моделі варіюється в межах 2500 рублів і це якщо вдасться наткнуться на значну знижку. Говорити про граничний верхньому значенні не доводиться. Колекціонери готові віддати шалені суми за які дожили до сьогоднішніх днів Radiomir. Вартість золотих моделей не обмежується показником в 100 тисяч доларів. Бутіки бренду розташовані в багатьох великих містах Європи, в тому числі легендарний магазин-музей у Флоренції. Придбати ексклюзивні екземпляри непросто. Вони стають справжнім «об’єктом полювання» цінителів годинної майстерності і мисливців за стильними дорогими аксесуарами.

Якісні аксесуари не можуть коштувати дешево. Це стосується і реплік годин. Проте зустрічаються гідні варіанти, які в кілька десятків і навіть сотні разів дешевше своїх прототипів. Такі моделі відповідають параметрам елегантних хронометрів високого класу і здатні задовольнити запити найвимогливіших покупців. Зменшення ціни пояснюється відсутністю витрат на ручну роботу, застосуванням більш дешевих, але не менш міцних матеріалів. Головний фактор — немає високої конкуренції серед колекціонерів, які в гонитві за ексклюзивними екземплярами невиправдано переплачують нечувані суми.

Годинники Luminor Panera для цінителів надійності. Реальні відгуки покупців

Особливості та переваги Luminor Panerai

Годинники Luminor Panera для цінителів надійності. Реальні відгуки покупців

Годинники флорентійського бренду мають ряд конкурентних переваг:

  • великий запас ходу. Компанія вважається першою, хто втілив ідею впровадження «тижневого» запасу ходу. Сучасні версії Luminor забезпечують роботу механізму в безперебійному режимі до 10 днів. Точно коригувати час дозволяє функція обнулення.
  • Використання для «освітлення» виключно безпечного люмінесцентного складу. Переважно це SuperLumiNova. Ця речовина нешкідливо для здоров’я людини.
  • Високий рівень водонепроникності. Показник більшості хронометрів бренду складає 30 бар, що еквівалентно 300 м глибини. У окремих моделей ця графа дорівнює 1000 м. Для порівняння водонепроникність в 10 бар вважається стандартною і підходить для непрофесійного занурення, плавання, прогулянок під час проливного дощу.
  • Особлива запатентована система захисту заводний головки у механічних моделей.
  • Постачання оригіналів годин Базелі. Це обертається в одну або дві сторони обід, розташований навколо циферблата. На ньому розміщується хвилинна шкала, і яка вказує сторони світу.
  • Широкий вибір дизайнерських хронометрів, в тому числі кишенькові, дайверські, спортивні, військові.
  • Відсутність яскравих кольорів і нестандартних форм. Лаконічний, вишуканий стиль.
  • Універсальність і монолітність конструкції, особлива форма корпусу. Застосовуються високоякісні і дорогі матеріали, такі як золото, сталь, платина. Це забезпечує міцність і зводить до мінімуму ймовірність поломки.
  • Лімітовані колекції. Обмежене число виробів збільшує їх цінність.
  • Готовність виробника йти назустріч покупцям і частково комплектувати моделі за індивідуальним запитом.

Найпопулярніші годинник бренду Panerai

Символом бренду, які уособлюють морську тематику, є хронометри Luminor Panerai Marina. Їх корпус виготовлений з високоміцної сталі, яка застосовується в авіації. У них використовується сапфірове скло, властивості якого дозволяють їм залишитися неушкодженими при механічному впливі. Годинник не іржавіють, не можуть подряпатися, не змінюють колір. Механізм легко адаптується до будь-яких умов, в тому числі в стані невагомості. Тому дана модель затребувана серед космонавтів.

Стильний і мужній дизайн дозволяє підкреслити статус і силу характеру. У поєднанні з високою функціональністю і бездоганною якістю ці характеристики вивели Marina в число найпопулярніших чоловічих хронометрів. Вперше вони були презентовані в 1973 році. Великий інтерес у шанувальників бренду викликала колекція, створена спільно з Ferrari. Але співпраця швидко завершилося.

висновок

Годинники Luminor Panera для цінителів надійності. Реальні відгуки покупців

Хронометри Luminor Panerai є не просто стильний іміджевий аксесуар. Вони символізують велич морської стихії і силу природи, яку вдається частково підкорити і перетворити в свою союзницю. Висока планка якості підтримується брендом понад 150 років. Це історія і враження, безперервний процес вдосконалення та унікальні інноваційні розробки, уособлення високої майстерності, надійності і недосяжних стандартів.

Такі годинники стають вибором чоловіків, які ставлять перед собою амбітні цілі і досягають їх. Їх цінність пояснюється не тільки матеріальним, а й моральним аспектом. Це непомітна розкіш для тих, хто знає справжню ціну годинах і часу.

Відгуки про годинник Luminor Panerai

Євген, 45 років, Ростов-на-Дону, Росія.
«Не втомлююся дякувати своїх товаришів по службі за подарунок на ювілей. Про Luminor Panerai я міг хіба що мріяти, але ніяк не планувати таку як мені здавалося дорогу покупку. Виглядають дуже презентабельно, створюють гарне враження. Про те, як довго прослужать, поки не можу судити. Я люблю механіку, тому для мене годинник і функціональні, і дуже зручні ».
Марина, 30 років, Єкатеринбург, Росія.
«Я не зовсім розумію, що привернуло мого хлопця в годиннику Luminor Panerai. Як на мене — є більш цікаві дизайнерські рішення. Одне хочеться сказати — він в захваті. Якщо чесно, де б ми не були — тепер тільки і розмов про покупку. І звичайно, не упускає можливості нагадати, що назва Marina однаково звучить з моїм ім’ям ».
Владислав, 38 років, Москва, Росія.
«Я належу до категорії тих чоловіків, які буквально марять« царським світінням »Luminor Panerai. Оригінал — поки недосяжна мета. Але не думаю, що в моєму офісі знайдуться фахівці, які визначать явні відмінності в придбаної мною копії. Дуже стильні годинники, універсальний варіант на всі випадки життя. Я з упевненістю рекомендую цей бренд ».
Дмитро, 33 роки, Самара, Росія.
«Вважаю, що зробив дуже вдалий вибір. Вартість абсолютно виправдана. Годинники Luminor Panerai якісні і не один раз довели свою міцність. За 2 роки жодного разу не вийшли з ладу. Радує таку властивість, як водонепроникність. Пару раз доводилося пірнати в годинах, але на них це ніяк не позначилося ».
Годинники Luminor Panera для цінителів надійності. Реальні відгуки покупців

відгук покупця годинник Panerai Luminor


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий