Портативний алкотестер Stopalco. Розлучення це? реальні відгуки

У житті бувають ситуації, коли у людини трапляються радісні події, відбуваються довгоочікувані зустрічі, і він може собі дозволити вжити трохи спиртного. Однак потім треба терміново кудись їхати і тут з’являються внутрішні сумніви, чи варто в такому стані сідати за кермо. І як же тоді бути? Щоб керувати машиною зі спокійною душею і не думати про те, що буде, якщо на шляху попадеться дорожній інспектор, можна придбати портативний алкотестер, який називається StopAlco. Він може стати відмінним помічником, адже збіг обставин буває різним і непередбачуваним. Іноді людина не відчуває сп’яніння і йому складно оцінювати себе адекватно. Йому здається, що він в нормальному фізичному стані і йому можна сідати за кермо. Але ось алкотестер швидко визначить реальний рівень спиртного в крові і, можливо, вбереже від страшного результату. А буває і так, що недобросовісні інспектори зловживають своїм службовим становищем, безпідставно звинувачуючи людини в тому, що він знаходиться під дією алкоголю. Зате наявність при собі власного алкотестера допоможе швидко і безконфліктно вийти з такої неприємної ситуації.

StopAlco — розлучення чи ні?

Портативний алкотестер Stopalco. Розлучення це? реальні відгуки

Даний прилад був створений із застосуванням високотехнічного і інноваційного обладнання. Вчені довго розробляли його схему, щоб домогтися в подальшому стовідсоткових точних показників. Всі матеріали, відрізняються високою якістю. Портативний прилад СтопАлко кілька разів перевірявся в лабораторних умовах і тестувався на абсолютно звичайних людей. Добровольцям було запропоновано вжити різну кількість алкоголю, після чого вони відразу здавали аналіз крові і в цей же момент перевіряли себе за допомогою представленого пристрою. Отримана кількість проміле в двох варіантах була однаковою. А це говорить лише про те, що прилад StopAlco для вимірювання рівня спиртного в організмі дійсно працює, дає достовірну інформацію і не є обманом. Так що при бажанні його купити не варто сумніватися.

Ціна

Придбати особистий алкотестер вийде за 3490 російських рублів. Це цілком доступна і прийнятна вартість, так як прилад StopAlco показує точну інформацію і допомагає чоловікові уникнути проблем з законом, а також з власним здоров’ям. Куди дорожче обійдеться подальший ремонт і відновлення автомобіля, якщо чоловік все-таки сяде за кермо у п’яному стані і потрапить в аварію.

Портативний алкотестер Stopalco. Розлучення це? реальні відгуки

переваги StopAlco

Дане портативний пристрій, здатний визначати кількість проміле в крові, має наступні переваги:

  • швидко включається і моментально дає сам результат перевірки;
  • працює від батарейок, тому його завжди можна взяти з собою в далеку поїздку або просто возити в машині;
  • автоматично вимикається, що економить час;
  • володіє індикатором, який сигналізує про зниження заряду акумулятора, а це вкрай важливо, тому що не виникне непередбаченої ситуації, коли потрібно буде перевірити кількість спиртного в крові;
  • показаний результат є точним на сто відсотків, що було перевірено під час клінічного дослідження;
  • виробник дає гарантію на один рік, а це убезпечить покупця від придбання підробки;
  • їм комфортно користуватися через його форми і якісного матеріалу, з якого вона виготовлена;
  • можна застосовувати навіть в нічний час доби, так як його дисплей підсвічується, і результат буде добре видно;
  • дає можливість людині самій вибирати, в яких одиницях буде визначатися рівень спиртного в організмі.
Такий портативний алкотестер повинен бути у кожного чоловіка, який обдумано і серйозно підходить до процесу водіння і думає не тільки про себе, а й про всіх учасників дорожнього руху. Тим більше, якщо він несе відповідальність за свою сім’ю. Адже скільки буває випадків, коли п’яний чоловік і батько наражає на небезпеку свою дружину і дітей.

Також хочеться відзначити, що прилад StopAlco має стильний і цікавий дизайн. Тому він може стати прекрасним і корисним подарунком для коханої людини, чоловіка, брата чи тата. Жінка теж може користуватися ним. Особливо з огляду на той факт, що останнім часом кількість водіїв серед слабкої статі збільшилася. А дами теж можуть собі дозволити пригубити один або два келихи вина і потім вести машину, вважаючи, що в їх організмі і натяку на спиртне немає. І треба сказати, що саме прекрасні особи частіше недооцінюють вплив алкоголю на свій організм і не можуть в повній мірі оцінити свій стан.

Принцип дії

Портативний алкотестер Stopalco. Розлучення це? реальні відгуки

Ефективність використання представленого алкотестера полягає в тому, що він оснащений високоточною сенсором, який здатний за півхвилини визначити кількість алкоголю, що знаходиться в організмі. Як тільки в прилад по спеціальній трубці надходить потік повітря, який видихнув чоловік, він відразу ж починає аналізувати і зчитувати ці дані і видає потрібний результат. Він висвічується на дисплеї в тих одиницях виміру, які попередньо були обрані людиною. І вже виходячи з побачених цифр, можна буде приймати рішення з приводу подальшого керування автомобілем.

Інструкція по застосуванню

Користуватися портативним алкотестером StopAlco дуже просто. З ним впорається будь-який чоловік або жінка, не маючи раніше досвіду щодо такого пристосування. Спочатку прилад необхідно включити і дати йому кілька секунд, щоб активізувався автоматичний сенсор. Коли він буде готовий до використання, то сповістить про це певним звуковим сигналом. Почувши його, людина повинна подути в повітрозабірник. Після цього потрібно почекати кілька секунд і подивитися висвітлений на сенсорі кількісний результат. Якщо він покаже, що в крові людини було виявлено більше, ніж 0,5 проміле алкоголю, то такий тестер знову подасть звуковий сигнал, але вже сповіщає про небезпеку і сп’янінні організму. І в цьому випадку слід двічі подумати, перш ніж в такому стані сідати в машину в якості водія.

Великою перевагою даного пристрою є і те, що їм можна буде скористатися в будь-який час і при абсолютно різних ситуаціях. За рахунок своєї компактності алкотестер можна покласти в бардачок автомобіля, щоб він завжди був під рукою. А якщо під час використання будуть виникати якісь ускладнення або запитання, то повна і докладна інструкція завжди допоможе в усьому розібратися.

Протипоказання

Які можуть бути протипоказання у приладу, який допомагає уникнути трагедії та нещасного випадку на дорозі. Портативний алкотестер StopAlco зроблений з перевіреного і якісного матеріалу, який при близькому контакті з людиною не провокує алергічних реакцій і не приносить шкоди. Воздухосборник не збирає пилу і бруду, в яких потім розмножуються мікроби і бактерії. А саме така проблема існує у аналогічних товарів більш низької якості. Так що застосовувати цей пристрій повторно можна без усякого побоювання. Воно дає стовідсоткову і вірну інформацію, тому йому можна вірити. Користуватися представленим приладом може будь-хто.

Результат і висновок

Чи не рідкісними бувають ситуації, коли людина в стані легкого або важкого алкогольного сп’яніння сідає за кермо. Іноді цьому сприяють певні життєві обставини. А іноді це є просто примхою або норовливий самого водія. Але справа зовсім не в цьому. Часом навіть кілька випитих склянок кефіру можуть підняти рівень алкоголю в крові. А якщо потім такого водія по досконалої випадковості зупинить дорожній інспектор? Як потім пояснювати, що це був всього лише кисломолочний напій. Так ось щоб чоловік в таких ситуаціях завжди міг самостійно визначити свою можливість і здатність керувати автомобілем, і був створений унікальний і портативний алкотестер СтопАлко. Він отримав сертифікат якості і був позитивно сприйнятий фахівцями. І перш ніж потрапити на ринок до споживача, даний прилад змогли випробувати на собі багато людей. Під час таких перевірок були виявлені його високі показники. Пристрій працює в будь-яких умовах і за досить короткий час показує вірний результат, якого стовідсотково можна вірити.

Представленим приладом елементарно користуватися і для цього не потрібно володіти спеціальними навичками. Вся процедура займає кілька хвилин, але ці хвилини можуть бути найважливішими і доленосними в житті людини. Адже приймаючи рішення сісти п’яним за кермо, ніхто не знає, що може статися. А статися може найстрашніше. Так навіщо ризикувати своїм життям і провокувати саму долю? Краще придбати портативний алкотестер StopAlco і почати самостійно відповідати за кожне прийняте рішення, не покладаючись при цьому на можливий випадок, який може виявитися і не зовсім щасливим.

Відгуки про портативний алкотестер СтопАлко

Портативний алкотестер Stopalco. Розлучення це? реальні відгуки

Павло Андрійович, лікар швидкої допомоги, Астрахань, Росія.
«За час своєї роботи побачив багато чого. За статистикою найбільше ДТП відбувається через те, що один з водіїв був в стані алкогольного сп’яніння. Уникнути такого сумного результату допоможе постійний контроль рівня спиртного в крові. А допомогти в цьому зможе особистий алкотестер StopAlco. Він достовірно визначає кількість проміле в крові і дає сигнал людині, якщо керувати машиною буде небезпечно. Такий пристрій допоможе зберегти не тільки власне життя, але і інших учасників руху ».
Ірина, 26 років, Москва, Росія.
«Зовсім недавно презентувала своєму старшому братові алкотестер СтопАлко. Він часто зустрічається з друзями, вони можуть трохи випити, а потім всі разом сісти в машину і їхати в клуб. Він не розуміє, як це може бути небезпечно, тому я вирішила, що такий пристрій допоможе йому стати більш пильними. І насправді, тепер, перш ніж сісти за кермо після невеликого застілля він спочатку перевіряє рівень алкоголю в крові за допомогою даного приладу ».
Олексій, 38 років, Єкатеринбург, Росія.
«По роботі часто їжджу у відрядження. А багато ділові зустрічі проходять в ресторанах, де буває і келих вина вип’єш, і трохи коньяку. І щоб знати, коли краще викликати таксі і коли не варто їхати на своїй машині, я вирішив використовувати алкотестер СтопАлко. Його я замовив по Інтернету. Можу сказати, що цей пристрій ще жодного разу мене не підвело. Тому всім його рекомендую, у кого є звичка напідпитку сідати за кермо ».
Портативний алкотестер Stopalco. Розлучення це? реальні відгуки

Алкотестер з АЛІЕКСПРЕСС. Зашкалив !!! 😉 18+ [КИТАЙ RU]


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий