Відлякувач комах та гризунів Pest Reject — розлучення? Відгуки

Несподівана поява комах і гризунів — серйозна проблема, яка вимагає термінового вжиття заходів щодо їх знищення. Жити в будинку, де знаходяться миші і таргани неприємно, а з огляду на шкоду від них, може бути навіть небезпечно. Серед безлічі засобів, що дозволяють боротися з цими непроханими гостями, одне з найсучасніших — ультразвукові відлякувачі. Одне з таких пристроїв — Pest Reject, яке справляється з проблемою, не надаючи негативного впливу на людей та свійських тварин. Використання вимагає мінімальних зусиль з боку людини, а його ефективність радує вже через кілька тижнів після придбання. Після вивчення всіх особливостей даного приладу, більшість людей зупиняють свій вибір саме на ньому, залишаючись задоволені результатом.

Pest Reject — розлучення чи ні?

Відлякувач комах та гризунів Pest Reject - розлучення? Відгуки

Ефективність представленого відлякувач доведена численними позитивними відгуками і прагненням все більшої кількості людей його придбати. Особливо корисний він буде на дачних ділянках і в приватних будинках, де завжди є різні комахи і гризуни, які псують заготовки на зиму. Ніякої особливої ​​підготовки для повноцінної роботи Pest Reject не потрібно, але ефект буде досягнутий швидше, якщо дотримуватися кількох правил під час вигнання основної маси шкідників. До таких правил належить таке:

  • відразу після початку використання постаратися прибрати всі можливі щілини в підлозі і стінах. Це дозволить уникнути настирливості особливо сміливих гризунів, які вирішать ще раз перевірити, чи можна перебувати в приміщенні. Крім цього, після повного позбавлення від шкідників, можна буде відключити прилад і користуватися тільки при необхідності, наприклад, в літній час для позбавлення від комах. Шляхів повернення у щурів і мишей не залишиться.
  • Будь живності потрібна їжа для життя. Перший час гризуни і комахи можуть наполегливо лізти в будинок, якщо там у відкритому доступі лежать запаси продовольства. Через невелику кількість часу вони покинуть житло, незалежно від наявності їжі, але якщо її прибрати і щільно закривати — це станеться швидше.

Нічого складного в цьому немає, невиконання правил не матиме ніякого впливу на роботу відлякувача, а лише трохи затягне процес позбавлення від гризунів і комах.

Популярність Пест Реджект зростає щорічно і досягає свого піку в літній час, коли величезна кількість комах в будинку заважає спокійно жити. Фахівці також рекомендують віддати перевагу цей відлякувач іншим методам позбавлення від шкідників, так як його ефективність досить значна, а побічні реакції і вплив на організм людини повністю відсутня.

Ціна

Перепробувавши безліч засобів, люди вже готові віддати будь-які гроші, щоб купити те, що дійсно здатне позбавити від шкідників назавжди. Багато хто віддає перевагу економити, купуючи різні популярні засоби для боротьби з домашніми шкідниками, при цьому не помічають, як витрачають гроші на те, що не приносить результату. Зневірені люди впадають в іншу крайність — купують найдорожчий прилад, виробник якого обіцяє негайно позбавити від комах і гризунів назавжди. Не завжди такі витрати розумні, особливо коли існує Pest Reject. Він знаходиться в ціновій категорії, яка доступна більшості покупців. На офіційному сайті дистриб’ютора ціна на нього становить лише 1390 рублів, що з урахуванням отриманого незабаром результату, зовсім не багато.

Відлякувач комах та гризунів Pest Reject - розлучення? Відгуки

Переваги Pest Reject

Даний відлякувач має безліч переваг, серед яких особливо виділяються наступні:

  • купивши прилад одного разу, ніяких додаткових витрат, крім оплати електроенергії, не потрібно. Він не вимагає регулярної заміни батарейок, платівок, касет. Для його роботи не потрібно купувати додатковий комплект чогось, відлякувач працює самостійно, як тільки включається в розетку.
  • Pest Reject абсолютно безпечний для людини. Ніякого впливу на здоров’я і активність мешканців будинку не надається, також прилад не впливає на роботу електроніки і різних гаджетів.
  • Відлякувач абсолютно непомітний. Він має невеликі розміри, не видає ніяких звуків, які доступні людському вуху. Одне з важливих переваг — відсутність запахів, якими славляться інші засоби проти незваної живності в домі.
  • Площа охоплення складає 200 квадратних метрів, що дозволяє захистити не тільки будинок, але і територію поруч, а також господарські будівлі. Комахи і дрібні гризуни не ризикнуть наблизитися до того місця, де працює відлякувач.
  • Незважаючи на роботу від мережі, споживання електроенергії мінімально. У працюючому стані Pest Reject споживає всього 4Вт, що не зробить практично ніякого впливу на суму в рахунках за електрику.
Найголовніша перевага — можливість позбутися від комах і гризунів на тривалий час, а при постійному використанні — назавжди.

Принцип дії

Відлякувач комах та гризунів Pest Reject - розлучення? Відгуки

Ультразвуковий відлякувач Пест Реджект працює від електрики і не повинно викликати занепокоєння використанні. Його дія спрямована безпосередньо на нервову систему комах: тарганів, павуків, мурах, а також незваних «гостей» серйозніше, до яких відносяться миші і щури. При підключенні до електричної мережі починають передаватися електромагнітні імпульси, від яких розбігається вся небажана живність в будинку або квартирі. Варто зазначити, що для людини цей прилад абсолютно нешкідливий, також він не є небезпечним для більшості домашніх тварин, за винятком дрібних гризунів. Відлякувач Pest Reject діє відразу в двох напрямках:

  • ультразвукові хвилі змушують покинути приміщення всю живність, яка не має звички ховатися. Це відноситься до мухам, тарганам, павукам.
  • Дозволяє позбутися від гризунів за допомогою електромагнітного випромінювання, що передається по всім проводам, наявними в будинку, відразу після включення в розетку.
Такий прилад не здатний знищити шкідників, але це і не є метою закатованих комахами і гризунами людей. Важливим є те, що через деякий час після початку використання, якість життя цих «сусідів» помітно погіршиться і їм не залишиться іншого виходу, крім як залишити приміщення і не наближатися до нього.

Як використовувати?

Інструкція з використання представленого відлякувача не містить в собі нічого складного. Для початку його роботи необхідно зробити лише одне дію — вставити в розетку. Працює він в імпульсному режимі: 2,5-5 хвилин роботи чергується з 2,5-3 хвилинами перерви. Людина не відчуває переходу з одного стану в інший, так як відбувається це абсолютно беззвучно. Прилад має підсвічування, що може стати в нагоді в нічний час, а його невеликі розміри (60х95мм) роблять Pest Reject практично непомітним, що не привертає уваги оточуючих.

В яких ситуаціях використання приладу заборонено

Використовувати відлякувач можна в будь-якому приміщенні, незалежно від його площі. Існує тільки одне обмеження — домашніх улюбленців, таких як хом’ячки, миші, щури та інші гризуни, слід видалити на відстань 200 м. Від дії приладу вони не помруть, так як вбити таким ультразвуком неможливо, а ось втратити апетит, відмовитися розмножуватися і перебувати в вічному стані паніки будуть точно. Варто заздалегідь подумати про свого улюбленця і віддати його на час знайомим, щоб не травмувати психіку домашнього гризуна, від якого не планувалося позбавлятися. В іншому, використовувати Pest Reject можна без будь-яких обмежень.

Результат і висновок

Перший ефект може бути помічений вже через пару днів. Таргани рідше трапляються на очі, а миші вже не так нахабно лізуть розкрадати запаси господарів будинку. Незважаючи на це, перший час шкідники ще будуть з’являтися, щоб упевнитися, що їм не раді, особливо при знаходженні продуктів у відкритому доступі. Через 2-3 тижні вся живність покине межі будинку і не повернеться, тому що прилад Пест Реджект робить украй негативний вплив на нервову систему комах і гризунів. Не варто забувати, що живність не зникне безслідно, а всього лише знайде для себе нове місце проживання. Саме тому, при використанні в квартирі, бажано попередити сусідів про своє придбання, щоб вони готувалися приймати у себе делегацію тарганів і мишей. Припинення використання відлякувача в такій ситуації загрожує поверненням шкідників, тому бажано об’єднатися всім будинком, щоб спільними зусиллями прогнати всю живність подалі від свого житла.

Ринок засобів для позбавлення від шкідників не перестає поповнюватися. Перш ніж залишати значну частину свого доходу в магазині з отрутою, слід задуматися про придбання ультразвукового відлякувача Pest Reject. Він вигідно відрізняється від інших засобів, дозволяючи швидко і ефективно прогнати мишей і комах зі свого житла. Завдяки цьому приладу можна позбутися проблеми без шкоди для здоров’я всіх членів сім’ї і домашніх тварин, за винятком гризунів.

Відгуки про відлякувач гризунів та комах Пест Реджект

Відлякувач комах та гризунів Pest Reject - розлучення? Відгуки

Олександр, 45 років, Білгород, Росія.
«Придбали пристрій Pest Reject на дачу, щоб зменшити кількість комах в літній час. Такого швидкого результату не очікував ніхто, а повне позбавлення від комарів, мошок і павуків стало справжнім сюрпризом. За нашою порадою вже кілька сусідів придбали відлякувач, у деяких навіть миші в підвалах зникли ».
Михайло, 36 років, Самара, Росія.
«Після місяця використання приладу Пест Реджект висновки такі: таргани зникли, комарі пролітають повз вікна, а головне — щури і миші перестали поїдати картоплю в мішках, яка знаходиться в прибудові до будинку. Приємне доповнення — світло від маленької лампочки, який буває корисний в нічний час ».
Ілля Валентинович, кандидат медичних наук, Єкатеринбург, Росія.
«Прилад Pest Reject володіє ультразвуковим випромінюванням, яке негативно впливає на нервову систему дрібних гризунів і комах, не даючи їм повноцінно жити і розмножуватися. Це змушує їх залишати житлове приміщення. У той же час, відлякувач не робить ніякого впливу на людину, дозволяючи користуватися ним в будь-якому місці ».
Відлякувач комах та гризунів Pest Reject - розлучення? Відгуки

Pest Reject мій відгук Він працює !!!


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий