Як використовувати хула-хуп для талії

Мода на жіночну фігуру знову повертається, а, значить, в пріоритеті виявляється тонка і струнка талія. І для її здобуття абсолютно не потрібно намагатися влізти у вузькі корсети, що утрудняють дихання, і йти на більш крайні заходи. Можна просто скористатися одним забутим спортивним снарядом, який не тільки зробить талію тонкою і витонченою, але також допоможе трохи схуднути в стегнах і навіть нормалізувати травлення.

Все це відноситься до такого пристосування, як хула-хуп. Багатьом воно відомо, як обруч, який необхідно крутити навколо талії. І, головне, що ефективно займатися з цим спортивним пристосуванням можна спокійно в домашніх умовах, не витрачаючи величезні суми на абонементи в спортивний зал. Але щоб дійсно досягти приголомшливих результатів і стати володаркою найтоншою талії, хула-хуп потрібно не тільки вміти правильно обертати, але і вибирати.

Класифікація обручів

Як використовувати хула-хуп для талії

На ринку представлено кілька видів обручів, які відрізняються один від одного самої конфігурацією.

Звичний всім металевий або пластмасовий хула-хуп

Його прототип з’явився досить давно і свого часу мав велику популярність. Відмінністю такого виду даного тренажера є вузький цілісний діаметр і порожня порожнина всередині. Пластмасовий обруч дуже легкий і ідеально підходить для новачків, а ось залізний потяжелей і тому вважається більш ефективним.

Обруч з масажними кульками, які розташовуються з внутрішньої сторони

Володіє широким діаметром і під час крутіння добре опрацьовує які поставлені зони, масажуючи їх, і тим самим позбавляючи від целюліту і жирових відкладень. Єдиний мінус — це синці, що з’являються на тілі перших порах.

Диван, хула-хуп

Своїм зовнішнім виглядом він нагадує звичайний обруч, але є більш функціональним і універсальним, так як здатний складатися і розкладатися. Це дійсно зручно, коли мова йде про малогабаритній квартирі або якщо його хочеться взяти з собою на дачу або на природу.

важкий обруч

Ще один різновид, вага якого може доходити до двох кілограм. За рахунок цього такий хула-хуп забезпечує інтенсивне навантаження, і дозволяє за короткий період буквально промальовувати і відточити лінію талії. Але для початківців він не зовсім підходить.

Як правильно займатися?

Щоб зробити талію красивою і тонкої, просто крутити обруч — цього мало. Перше, на що варто звернути увагу, це на правильне положення тіла під час таких занять. Ноги повинні бути не надто широко розставлені, корпус прямий. Живіт і сідниці слід втягнути, створюючи своїм тілом фігуру натягнутою, прямий струни. Кругові ритмічні рухи робляться тазом, при цьому тіло не рухається з місця. Руки в момент крутіння можна схрестити на грудях, високо підняти або тримати розпростертими в сторони. Сам хула-хуп при цьому може пересуватися з талії на стегна і назад.

Багато хто помилково вважає, що немає ніякої різниці, в який бік крутити тренажер, так як результат все одно буде однаковим. Це не так. Виявляється, обертання хула-хупом має бути рівноцінним як в одну сторону, так і в іншу. Тільки тоді вийде пропрацювати всі м’язи і пропорційно «зліпити» нову, тонку талію.

Починати слід з 20 хвилин три рази на тиждень. Саме такий часовий відрізок без перерви дозволяє запустити той самий механізм, який посприяє позбавленню від жирових складок, що скупчилися на боках. Далі цей показник слід збільшувати до 40 хвилин. Також необхідно дотримуватися тимчасової режим після прийняття їжі — не менше двох годин. Закінчивши обертання навколо талії, не слід відразу бігти до холодильника. Після заняття активізується жиросжигающий обмін, який замість того, щоб прибирати солодкі на боках, буде «працювати» на їжу, що надходить в цей момент в організм. В цьому випадку краще почекати півтори години.

У гонитві за осину талію багато дівчат захоплюються процесом і готові крутити хула-хуп кожен день. Насправді, як кажуть фахівці, це абсолютно неефективно і навіть шкідливо. Косі м’язи звикають до такої щоденної навантаженні і перестають на неї реагувати, а, значить, всі зусилля по знаходженню талії стають марними.

Способи, які посилюють ефект від занять

Щоб обертання хула-хупом зробити ще більш ефективними і результативними, можна скористатися одним з наступних варіантів:

  • в звичайний порожній обруч насипати піску або каменів;
  • перед заняттям на шкіру, в області талії, нанести моделюючий або антицелюлітний крем;
  • обернути живіт харчовою плівкою, створюючи парниковий ефект;
  • можна надіти на талію спеціальний пояс для схуднення, який сприяє посиленому потовиділенню.

Ефект, одержуваний від хула-хупа

Як використовувати хула-хуп для талії

Насправді заняття з обручем можуть принести величезну користь всьому жіночому організму. Дівчина не тільки зможе знайти тонку, осину талію, але і позбутися від некрасивого, що звисає животика. Складки на боках зникнуть, стегна зменшуватися в обсягах, а сідниці стануть пружними, і нарешті-то розлучаться з апельсиновою кіркою. М’язи преса і спини також зміцнюються під час роботи з даними тренажером, що важливо для красивої фігури.

Регулярні обертання хула-хупа будуть запускати процес спалювання надійшли калорій, добираючись поступово до жирових відкладень, накопичених роками. Під час заняття з обручем посилюється кровообіг, нормалізується процес травлення, стимулюючу дію виявляється на кишечник. Тому користь від обертань очевидна і багатогранна.

І на закінчення

Перетворити власну фігуру і надати їй форму пісочного годинника, що виглядає жіночно і чарівно, можна за допомогою звичайного обруча. Головне, не лінуватися і займатися регулярно, і при цьому не забувати про всі рекомендації, що стосуються часу обертання і правильного положення тіла. І навіть домігшись бажаного результату, від занять з хула-хупом не варто відмовлятися, так як він краще за всяку дієти допоможе підтримати ваше тіло в хорошій і спортивній формі.

Як зробити тонку талію як у Барбі. «Все буде добре». Випуск 12.


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий