На важливості вживання гарбузової клітковини

Дієтологи одноголосно підкреслюють, що людина щодня повинна вживати нерозчинну клітковину в кількості 30-40 м З’їсти потрібну кількість овочів для поповнення цієї норми харчових волокон досить проблематично, так як 30 г клітковини можна взяти, наприклад, з 6 кг огірків. У цій ситуації на допомогу приходять натуральні порошкові концентрати, прекрасним прикладом яких є гарбузова клітковина. Вона є виробом з підвищеною біологічною цінністю, а її зручність у використанні поєднується з величезною користю для організму.

Принцип роботи

На важливості вживання гарбузової клітковини

Даний тип волокон не перетравлюється в шлунку, не несе поживної цінності для тіла, відповідно, не може відкластися в жирові відкладення, а тільки навпаки, вплине на їх зменшення. Цей продукт не ділиться своїми мікроелементами з організмом, його завдання — гарантувати очищає, профілактичну дію на весь організм. Принцип роботи концентрату дуже простий: потрапляючи в шлунок, під дією травних соків і слизу, волокназбільшуються в 5-6 разів в розмірі, не втрачаючи свою Губкообразная структуру.

Завдяки їй продукт вбирає в себе всі непотрібні опади травної системи — зайву слиз, травні соки, що роз’їдають стінки шлунка і призводять до печії, отруйні кров токсини і прийняті разом з магазинними продуктами нітрати. А так як ця желеобразная абсорбентная маса не перетравлюється, вона дуже швидко виводиться травним трактом, виштовхуючи з кишечника всі застояну калові маси. Користь добавки, в порівнянні з іншими видами харчових волокон, полягає в тому, що вона не тільки очищає, але і на деякий час огортає стінки шлунка особливої ​​слизом, що захищає їх від згубних наслідків попередньо прийнятих кислих, гострих продуктів.

Вплив на травлення

Хоча розглянута добавка відноситься до спеціальних виробів дієтичного вживання, її застосування не обов’язково має бути пов’язане з процесом схуднення. Продукт буде корисний для кожного зацікавленого людини в очищенні організму, зокрема, печінки і травного тракту від нітратів, регулярно вживаються з магазинних, пакетованих продуктів. Сучасна людина віддає перевагу саме фабричним, рафінованим продуктам. Часто виникає така ситуація, коли в раціоні свіжі овочі, і як наслідок, харчові волокна, взагалі відсутні. Але організм створений таким чином, що така їжа йому просто необхідна, саме тому рослинні продукти складають основу здорового харчування. Більшість проблем з травною системою (запори, виразки, гастрити, дисбактеріоз, підвищена і знижена кислотність) могли б бути вирішені достатнім вживанням даної добавки.

Фекалії, під час перебування в товстому кишечнику, в малих кількостях, але все-таки абсорбують в організм токсини, з яких, по суті, вони і складаються. Ця ситуація, через забруднення крові цими відходами, провокує погане самопочуття, погіршення стану шкіри, слабке функціонування печінки (саме вона виконує завдання фільтра крові і бере на себе весь удар від впливу токсинів). Вирішити подібну ситуацію зможуть всього 30-45 г (1,5-2 ст. Л.) Гарбузової клітковини, прийнятої кожен день.

Даний харчової елемент забезпечить нормальний стілець, а всі проблеми із забрудненою кров’ю і поганою роботою печінки дуже швидко зникнуть. Але незважаючи на вживання гарбузової клітковини, вживання багатих цінними вітамінами і мікроелементами овочів, фруктів не потрібно ігнорувати.

можливості схуднення

Представлена ​​добавка стала ефективним доповненням до щоденного раціону бажаючих схуднути з наступних причин:

  • З’ївши 30 г даного продукту, організм витратить приблизно 160 ккал на його висновок, при цьому, не взявши для себе жодної калорії. Вага буде зникати тільки за фактом вживання. У будь-якому випадку не варто перевантажувати свою травну систему з’їдаючи більше 40 г такого порошку.
  • Дану причину можна віднести як до позитивних, так і до негативних факторів: виріб виштовхує частина прийнятої разом з ним, або незадовго до нього їжі, не даючи їй засвоїтися до кінця. такий дефіцит калорій, безперечно, відобразиться у вигляді менших показників на вагах.
  • Потрапили в шлунок харчові волокна, після контакту зі слизом і травними соками, збільшуються в розмірі в кілька разів, за рахунок чого з’являється швидке відчуття насичення. Завдяки цьому навіть один стакан кефіру, перемішаний з 1 ст. л. гарбузової клітковини стане корисним, ситним перекусом, або ж просто знизить апетит перед основним прийомом їжі.

Якщо просте вживання клітковини, без зміни звичного раціону, допомагає спалити 160 ккал, то за сорок днів вона допоможе позбутися від 1 кг. А при дотриманні дієти зі стабільним дефіцитом калорій ця цифра збільшиться в 3-4 рази.

профілактика захворювань

На важливості вживання гарбузової клітковини

Вживання даного продукту може служити профілактикою або навіть способом лікування таких захворювань:

  • Діверкуліта. При відсутності достатнього вживання клітковини кишечнику доводиться тяжко трудитися, щоб вивести з себе всі тверді калові маси. Виконуються при спробі випорожнитися сильні м’язові скорочення завдають шкоди стінок цього органа, ці ранки пізніше гояться у вигляді невеликого виступу. Це захворювання, викликане частими запорами, називається діверкулітом. За умови щоденного вживання клітковини ризик його виникнення виключений, а при наявності даної хвороби гарбузове харчові волокна приведуть до його швидкого зникнення.
  • геморою. При ігноруванні лікування діверкуліта цей приріст починає грубеть, що призводить до появи неправильної форми товстої кишки. Через її неправильної форми відходи життєдіяльності виводяться під великим тиском, порушуючи тонус і міцність цього органу. Недостатня кількість клітковини може не тільки погіршити діверкуліт, але і привести до появи геморою.
  • раку кишечника. Гарбузова клітковина, за рахунок численних складних процесів, знижує вплив канцерогенних (що впливають на появу раку) речовин на внутрішнє середовище кишечника.
  • діабету. Вживання представленого продукту сприяє поступовому, повільному засвоєнню їжі. Супроводжуючий кожен процес прийому їжі викид інсуліну в крові стає більш рівномірним, і одночасно тривалим. За твердженням дієтологів, щоденне вживання харчових волокон може зменшити кількість необхідних ін’єкцій інсуліну для хворих на діабет.

Виняток гарбузової клітковини з раціону, спираючись на все її корисні властивості, які не буде розумним рішенням. Тим більше що цей продукт не вимагає додаткової готування, порошок з харчових волокон можна засипати в будь-який напій (кефір, чай, сік, молоко) і випивати через 10-15 хв, коли вміст набрякне. Також дану харчову добавку можна засипати в готові, чи не рідкі страви, в борошно при випічці здоби, посипати їй салати, бутерброди. Так як виріб практично не має смаку, його присутність в їжі жодним чином не вплине на якість страви. Через особливості цього продукту вбирати в себе рідину з травного тракту, в день прийому необхідно випивати 1,5-2 л води.

Клітковина для схуднення. Як клітковина допомагає схуднути. Олена Чудінова


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий