Як прискорити схуднення в домашніх умовах

Процес спалювання жиру під час схуднення залежить від великої кількості факторів, закладених в людині природою. Тому твердження про генетичну схильність до повноти цілком правдиво. Але мета у вигляді стрункою і підтягнутою фігури доступна кожному, правда, деяким особам для цього доводиться прикладати значно більше зусиль. Дієтологи і фітнес-тренери вже давно оприлюднили інформацію про прискорення метаболізму, і як наслідок, швидкого позбавлення від жирового прошарку, доступною для кожного бажаючого.

Фактори, що впливають на набір і втрату маси тіла

Як прискорити схуднення в домашніх умовах

Основними факторами є:

  • підлога. Чоловіки мають більший обсяг м’язової і менший жирової тканини, за рахунок кількості м’язів, їх метаболізм проходить швидше в 3-4 рази. Жінки мають набагато менше м’язових волокон, до того ж схильність швидко відкладати жири, в них закладена природою. Вся справа в тому, що представниці прекрасної статі — основні учасники виховання потомства, і вони повинні мати постійне джерело запасний енергії. На жаль, природа не розуміє, що під час харчового достатку такі запаси зовсім зайві.
  • комплекція тіла. Як відомо, існують три види будови тіла жінок: астеники (високі жінки з тонкими кістками і невеликою м’язовою масою), нормостеники (середнє зростання, кістки і м’язова маса також середніх показників), гиперстеники (ширококостий тип, велика кількість м’язів). Якщо перший тип комплектації тіла може похвалитися постійної стрункістю, незалежно від харчового і фізичного способу життя, то другі два типу набирають вагу добре, а позбуваються від жирової маси досить важко.
  • вік. Після 35-40 років обмін речовин в жіночому організмі значно сповільнюється, кількість м’язів стає набагато меншим. Значення в збільшенні ваги в ці вікові періоди відіграють і часті гормональні перепади.
  • Фізична активність. Недостатня фізична активність призводить не тільки до ослаблення тонусу і втрати форми м’язів, поганого кровотоку, але і до появи зайвих кілограмів через недостатнє витрачання калорій.
  • Звички в харчуванні. Неправильні звички в харчуванні, які полягають в регулярному вживанні калорійних, вуглеводних, жирних і пакетованих продуктів, нестабільний режим прийому їжі, навіть при малих обсягах, призводить до зайвої ваги.

Хоча перші три пункти не можна виправити за власним бажанням, правильний підхід до фізичного, харчового способу життя цілком достатній фундамент для прискорення метаболізму і як наслідок, стрункості тіла.

Правильний підхід до тренувань

Найефективнішим способом для втрати зайвих кілограмів вважається ранкове кардіо. Вранці кількість глікогену в організмі мінімально, активні фізичні вправи змушують мобілізуватися жири для їх подальшого перетворення в глікоген. Головне, такі вправи потрібно виконувати на голодний шлунок. В іншому випадку з’їдена їжа поповнить баланс втраченого за ніч глікогену.

Після ранкового тренування жирове депо зменшується дуже швидко, безпосередньо під час фізичної активності. Їсти можна тільки через 1-1,5 години після зарядки. Крім того, після ранкових занять рівень метаболізму залишається підвищеним протягом усього дня. Звичайно, кардіо ввечері також надасть результат, але значно повільніше, а ефект буде практично непомітний. Після відправки до сну процес розщеплення жирів мінімізується.

Силові тренування, спрямовані на збільшення обсягу м’язів — ще один надійний спосіб прискорення метаболізму. Кілограм м’язів щодня витрачає в 10 разів більше енергії, ніж кілограм жиру, навіть коли мова йде про стан спокою. Не варто боятися перекачатися, так як масивні м’язи — пріоритет виключно чоловіків, в організмі яких тестостерону, який відповідає за приріст цієї маси, більше приблизно в 18 разів. А ось атлетичне, масивне мускулисте тіло деяких представниць прекрасної статі — результат прийому спеціальних анаболічних засобів.

Необхідно згадати про тренування в передменструальний період. Цей період характеризується підвищеним рівнем естрогену і прогестерону в жіночому організмі. Тому за 2-3 дні до початку циклу рівень метаболізму стає значно вище. В цей час сильно підвищується апетит, але якщо не піддаватися йому, за ці кілька днів можна спалити на третину більше жиру.

Корисні звички в харчуванні

Як прискорити схуднення в домашніх умовах

Правильні звички в харчуванні — кращий спосіб швидко спалити зайву жировий прошарок і закріпити отриманий результат. Для того щоб метаболізм працював незмінно швидко кожен день, необхідно дотримуватися наступних правил:

  • не пропускати сніданок. Ранковий прийом їжі здатний розігнати процес обміну речовин на весь прийдешній день. Щільний сніданок, складений з вуглеводів і білків, здатний уберегти від бажання перекусити чимось шкідливим в другій половині доби.
  • Дотримуватися нормальної калорійності раціону. Звичайно, схуднення розуміє під собою щоденний дефіцит калорій. Але в будь-якому випадку, їх кількість не повинна бути менше 1200 Ккал. Менші числа можуть привести до постійного голоду, організм буде відчувати небезпеку і триматися за жирове депо ще сильніше.
  • Їсти 4-5 разів на день. Вищеназвані 1200 ккал в невеликих порціях повинні бути розділені на кілька прийомів їжі. Таким чином, не буде перерв у перетравленні їжі, змушуючи метаболізм активно працювати протягом всього дня.
  • вживати білки. Всі клітини людського тіла складаються з білків, основного будівельного матеріалу для шкіри, кісток, м’язів, волосся, нігтів. Дієтологи називають білок найважливішим елементом в харчуванні людини. Його вигідним властивістю є те, що цей компонент не здатний відкластися в жирові накопичення, і при цьому він прекрасно насичує і прискорює метаболізм.
  • Є багато овочів. Овочі, особливо зеленого кольору, мають надзвичайно високий рівень клітковини. Клітковина не перетравлюється людським організмом, зате на своєму шляху по травному тракту вона захоплює з собою всі токсини, не даючи обміну речовин зупинятися. Зелені овочі можна їсти в необмежених кількостях.

У цей список можна не включити звичайну питну воду. Все жиросжигающие процеси проходять саме у водному середовищі. До того ж вода не містить ніяких калорій, а на її виведення з організму витрачається додаткова енергія. Ця рідина, як і клітковина, також проводить чудову детоксикацію. Випиті 2 л води в день прискорять метаболізм і приведуть до прискореного спалюванню жирів.

Як схуднути без дієти У домашніх умовах.


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий