Чому складно схуднути в районі живота

Жир, розташований в області живота, трохи відрізняється від наявних відкладень в інших частинах тіла своєю структурою. Він являє собою своєрідну подушку безпеки від голодних днів, закладену на генному рівні. Напевно, саме тому до нього так складно підступитися і дістатися, навіть якщо мова йде про дуже ефективну дієту. Але ж так хочеться, щоб фігура була пропорційна і прекрасна у всьому. Тому всі сили повинні бути спрямовані на цю область. І одним харчуванням тут не обмежишся.

Але якщо мова все-таки йде про дієту, то, виявляється, деякі її похибки можуть призводити до того, що при схудненні всього тіла, живіт і боки практично залишаються в своєму колишньому стані. Так що, виявивши такі помилки в харчуванні, можна буде внести деякі корективи, які і допоможуть розпочати процес спалювання жиру в середній частині тіла.

Погрішності в харчуванні, які гальмують процес позбавлення від жиру на животі

Вибираючи ту чи іншу дієту, дівчина сподівається схуднути красиво і пропорційно, особливо в найбільш проблемних місцях, одним з яких і є живіт. І якщо саме ця частина тіла не змінюється, нагадуючи собою округлий м’ячик, значить, при самому харчуванні відбуваються помилки. Такими похибками можуть бути наступні моменти:

  • занадто низькокалорійний раціон, тривалість якого склала більше двох тижнів;
  • в щоденному прийомі їжі у великій кількості присутні продукти, які схильні викликати здуття живота;
  • банальне переїдання;
  • часте вживання продуктів, які помилково вважаються дієтичними, але такими насправді не є;
  • неправильно вибране харчування з великою кількістю солодких вуглеводів;
  • повна відсутність фізичного навантаження.

Такі помилки в харчуванні не дають внутрішнім обмінним процесам запустити свої механізми на повну силу, щоб можна було підібратися до жиру, який розташовується в області живота. Щоб виправити ці похибки деякі з них слід розглянути більш детально.

Низькокалорійна і довга дієта

Чому складно схуднути в районі живота

Сідаючи на дієту з дуже невеликим вмістом калорій, і з тривалістю в кілька тижнів, дівчина налаштовується на інтенсивне схуднення. І воно, в перші дні, дійсно відбувається. Вага йде, обриси стають більш стрункими, навіть животик трохи зменшується в обсягах. Але потім метаболізм починає сповільнюватися, і процес схуднення просто зупиняється, так і не досягнувши в повній мірі бажаної і проблемної зони. Відбувається це через те, що організм звикає до нового режиму харчування і повністю підлаштовується під нього, сповільнюючи свої внутрішні процеси.

В цьому випадку рекомендується трохи струснути його допомогою «калорійних стрибків». Це означає, що якщо дієта передбачала в день з’їдати 1200 кілокалорій, тоді раціон необхідно збільшити до 1500 Ккал. Наступний день повинен бути ще більш поживним (1800 Ккал) і знову повернутися до 1200 ккал. І так цілий тиждень.

Така струс допоможе трохи обдурити організм, який знову активізує свій обмін речовин. Але тут є один нюанс. Збільшувати калорійність раціону потрібно не за рахунок булочок і бутербродів, а за допомогою круп, пісного м’яса і морепродуктів, овочів і наслідках фруктів.

Режим харчування з побічними ефектами

Деякі розроблені дієти містять багато продуктів, які викликають здуття живота. А цей процес збільшує обсяг черевної порожнини, за рахунок чого сам живіт і починає надуватися як кулька. До таких відноситься — яблучна, квасолева, повністю овочева, бурякова. І якщо кишечник слабкий, і його мікрофлора не зовсім підготовлена ​​до таких продуктів в значній кількості — як наслідок з’являються гази.

Вирішити таку проблему зможе тільки перехід на інший тип харчування, який буде менш багатий клітковиною. Можна в раціоні збільшити обсяг пісного м’яса і курки, риби і зелених овочів (огірки, салат), гречки і вівсянки, а також ягід. Вони також є дієтичними продуктами, але при цьому не сприяють метеоризму.

переїдання

Навіть під час дієти можна переїдати. Багато такі раціони з похудательной ефектом не обмежують кількість споживаної їжі, спираючись на саму складову. Так, пропонується кілька днів їсти гречку, сир або яблука в тих обсягах, скільки захочеться самій людині. І іноді зупинитися буває складно, тим більше, коли нічого іншого не дозволяється. В результаті організм не тільки отримує більше калорій, ніж потрібно, але через величезні обсягів порцій розтягується шлунок, який з часом вимагає все більше і більше їжі.

Лжепродукти, які прийнято вважати дієтичними

Виявляється, що багато дівчат, які вирішили нарешті схуднути, вибирають для цих цілей зовсім не ті продукти. Одним з таких прикладів може стати білий рис. Деякі особи з завидною старанністю починають їсти цей продукт, вважаючи, що він дієтичний. А потім вони дивуються, чому жир в області живота ніяк не йде.

Ще однією такою помилкою можуть бути овочеві салати, рясно заправлені олією. І нехай цей продукт не вважається шкідливим і дозволений в невеликих кількостях, однак, його надлишок буде вести до збільшення маси тіла.

І остання помилка, яку здійснюють деякі панянки, вони часто вживають глазуровані пластівці і солодкі сирки. Ці продукти точно не є дієтичними і містять велику кількість калорій і цукрів, які і не запускають жиросжигающий процес в середній частині тіла.

Захоплення солодкими вуглеводами і відсутність спорту

Чому складно схуднути в районі живота

Жир, розташований в області живота, в першу чергу є наслідком зловживання солодкими продуктами. Тому якщо раціон складається їх сухофруктів, бананів і винограду, то не дивно, що живіт так і не худне.

Також крім самого харчування на цю частину тіла потрібно впливати і фізичними вправами. Ідеальним варіантом у цьому випадку буде хула-хуп, який сприяє розбивання внутрішніх жирів.

Дієта — Як прибрати живіт і боки швидко. Як правильно схуднути і позбутися від живота. схуднення


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий