Dynamite Effect — активатор клювання для риболовлі. Розлучення або правда? Відгуки покупців

Активатор клювання Dynamite Effect притягує рибу, як магніт. Кожен знає, як добре йде клювання, коли в воді годівниця. Але результат значно поліпшується, якщо використовувати цей засіб. Воно схоже на приманки у вигляді таблеток, відомих всім ще з застійних часів. Бурі і непоказні на вигляд вони, тим не менш, забезпечували непоганий результат. Активатор клювання діє схожим чином, але набагато сильніше. Він ефективний у вигляді розчину для замочування прикормки, або приманки. Якщо поблизу немає рибальського магазину, і хочеться випробувати щось приголомшливе, почитайте відгуки про Dynamite Effect в інтернеті і робіть своє перше замовлення.

Dynamite Effect — розлучення чи ні?

Dynamite Effect - активатор клювання для риболовлі. Розлучення або правда? Відгуки покупців

Активатор клювання використовується для додання наживки або підгодовування особливої ​​привабливості в очах риби. Одурманені особи йдуть проти течії і невпинно намагаються вгамувати свій голод. Він сам по собі не може наситити стурбованих риб, тому що має низьку харчову цінність. Будь-яка приманка, яка виявилася в цей момент поруч, неодмінно буде атакована.

Потрібно лише правильно підібрати місце. Згідно рибальського тактиці для масштабного лову човен ставиться поперек течії з двома якорями: носовою і кормовим. Годівниця може бути, як одна на все вудки (типовий випадок), так і індивідуальна на кожну снасть окремо. Не варто зупиняти свій вибір на протоках з швидкою течією, інакше човен розгорне. А при лові з берега занурюйте наживку в розчин Dynamite Effect, і багатий улов гарантований.

вартість

Одна упаковка активатора клювання, що містить п’ять пакетиків, еквівалента за ціною 7-10 кг свіжої щуки. Залежно від того, в якому регіоні було придбано проектор. З огляду на сьогоднішні темпи інфляції, було б занадто жорстоко змушувати наших відвідувачів заплатити рибою. Залиште її собі, а офіційний продавець вишле вам Dynamite Effect, вартість якого складає всього 1450 російських рублів.

Одного пакетика даного приголомшливого кошти вистачає приблизно на три годівниці середнього розміру. Якщо використовувати в ряд кільцівки по одному борту човна, то цього якраз вистачить, щоб зайняти свій час з максимальною користю і наловити стільки, щоб окупилися всі витрати.

Dynamite Effect - активатор клювання для риболовлі. Розлучення або правда? Відгуки покупців

Переваги Dynamite Effect

З огляду на той факт, що щука не завжди охоче клює після обіду, активатор клювання може стати справжньою знахідкою для того, хто хоче окупити всі свої витрати лящами. У типовому випадку одного пакетика добавки вистачає приблизно на три години нестримного клювання. Відповідно до проведених дослідів, лов стає успішним через півгодини після початку застосування даного засобу. Косяк йде проти течії на запах і врешті-решт виявляє снасті.

Основною перевагою є дозований витрата. Концентрація не нормується, і цифри на упаковці вказуються лише для приблизної орієнтації по витраті активатора клювання. Можна розчинити відразу всю підгодовування, або, за відсутності годівниці, занурювати насадки по одній штуці за раз і спостерігати за результатом.

склад інгредієнтів

Складно сказати, що саме змушує косяк атакувати вудки, але це відбувається кожен раз, коли в воду потрапляє трохи представленого кошти. Воно зроблене з унікальних речовин, і склад його не розголошується.

Подекуди можна знайти деякі дані, але список перераховуються інгредієнтів далеко не повний. В іншому випадку знайшлося б багато талановитих людей, які могли б, чого доброго, і підробити цей активатор клювання. Саме тому ніде не наводяться чіткі знімки упаковки: так зловмисникам складніше створити контрафактну продукцію.

Серед компонентів можна знайти такі речовини, як рослинна олія або рибне борошно. Загальновідомо, що ці субстанції і окремо часто використовуються рибалками для залучення риби. Зрозуміло, секрет в іншому. А в чому — ніхто не скаже, тому що це комерційна таємниця виробника.

Принцип дії

Dynamite Effect - активатор клювання для риболовлі. Розлучення або правда? Відгуки покупців

Принцип дії активатора клювання відкритий, завдяки довгим науковим дослідженням. Тварини і риби сприймають світ по-іншому, тому фактори, нічого не значущі для людини, непомітно і ефективно виконують потрібну роботу. Собак відлякує ультразвук, а риб притягує зелене свічення, але Dynamite Effect надає свою дію, впливаючи на рецептори нервової системи.

Відомо, що запах непомітно закладає перший камінь у взаєминах між людьми. Феромони, впливаючи на систему нюху, буквально змушують закохані пари вступати в шлюб. Аналогічним чином активатор клювання змушує рибу нестримно годуватися всім, що попадається їй на очі.

Інструкція по застосуванню

Три кільцівки дозволяють наловити ніяк не менше 7 кг свіжої риби за три години. Але з урахуванням наявності Dynamite Effect ця цифра напевно потроїться. І ось яким чином:

  • завжди використовуйте лише одну годівницю з підгодовуванням, обробленої даними засобом, на всі свої вудки, тому як косяк йде не на кількість, а на запах. На це йде приблизно третину пакетика.
  • Ставте кільцівки в ряд, кладіть в годівницю звичайні сухарі або будь-яку іншу приманку, в залежності від того, на кого полюєте, і приступайте до справи. Лише одна з годівниць містить підгодовування, оброблену Dynamite Effect.
  • Сухарі зазвичай служать багато довше трьох годин, тому після закінчення цього часу слід застосувати чергову третину пакетика.
  • Один пакет розрахований приблизно на 9 годину лову, але витрата залежить від типу приманки. За заявами тестировавших продукт рибалок садок наповнюється набагато швидше, тому залишок активатора клювання допоможе в наступний раз зловити ще більше.
Увага! Будьте обережні і не допускати накопичення на одному борту човна для того, щоб підсікти видобуток, особливо, при сильному хвилюванні на водоймі.

Увага! є протипоказання

Не рекомендується використовувати Dynamite Effect всім, у кого спостерігаються:

  • різко виражене відставання в розвитку; деформації рук, що перешкоджають використанню снастей; виражені відхилення у формі грудної клітки, що не дають як слід вхопитися за сачок; деформація таза, що не дозволяє правильно нахилитися, щоб витягнути здобич з води.
  • Ішемічна хвороба серця, аневризма аорти, будь-які гострі захворювання серцево-судинної системи і хронічні в стадії загострення, порушення провідності шлуночків, миготлива аритмія, гіпертонія.
  • Дихальна недостатність високого ступеня при вигляді приголомшливого клювання; декомпенсована недостатність кровообігу; астма у важкій формі (щоб не задихнутися від радості).
  • Гарячкові стану, запалення, гнійники; гострі інфекції, що передаються повітряно-крапельним шляхом.
  • Захворювання крові.
  • атеросклероз; недостатнє мозковий кровообіг, погіршує реакцію аж до того, що неможливо підсікти видобуток.

Більш повний список абсолютних протипоказань для хвилювання, викликаного великою уловів, можна знайти в найближчому медичному закладі. Нагадуємо, що відносні протипоказання актуальні переважно в гострій стадії хронічних захворювань, таких як радикуліт, холецистит, хронічний гепатит, риніт, отит та ін.

У деяких випадках рівень протипоказань можна значно згладити, якщо ловити рибу з досвідченим помічником. Не забудьте захопити з собою аптечку!

Чи варто брати?

Dynamite Effect - активатор клювання для риболовлі. Розлучення або правда? Відгуки покупців

Зрозуміло, що ми не запропонуємо нічого поганого. Активатор клювання Dynamite Effect варто того, щоб про нього подумати двічі, а потім взяти і перевірити на практиці. Досвідчені рибалки заявляють про факти хорошого лову навіть в поганих, бідних здобиччю місцях.

Відгуки про Dynamite Effect

Олександр, 22 роки, Волгоград, Росія.
«Коли ми з другом на мотоциклі поїхали вночі за раками, щоб здати їх в місцевий ларьок, то про всяк випадок прихопили з собою пару закідушек. Думаємо про себе, раптом щось і клюне. Тому що раків ми здамо, а завтра після лекцій їсти нічого, крім пельменів. А ось якби юшки # 8230; Ну, в загальному приїхали, роздяглися за раками, і тут один каже, що напередодні один знайомий дав йому пакетик Dynamite Effect. Занурив наживку, і почав ловити. Загалом, і раків наловили і риби. Юшка вийшла смачна! »
Євген, 35 років, Саратов, Росія.
«Вирішив поїхати якось на риболовлю відпочити. Чесно кажучи, рибалка з мене абсолютно ніякої. Але знайомі порадили купити Динаміт Ефект, гарантуючи хороший улов. Розщедрився, хоча і не хотілося платити таку суму. Прибув на місце, занурив наживку в розчин, насадив, сиджу чекаю. Нічого! Вирішив тоді кинути трохи прикормки, це допомогло досить швидко. Клювання пішов! Наловив за півдня 10 кг риби. Тепер частіше буду їздити на риболовлю ».
Андрій Леонідович, рибалка-спортсмен, Казань, Росія.
«Динаміт Ефект міститься в невеликих щільних металевих пакетах, має слабо виражений специфічний запах, легко розлучається звичайною водою. При використанні на водоймі риба демонструвала підвищений інтерес до наживки, улов перевищив звичайний. Складно сказати, чи буде клювати у рибалок, що стоять за тією ж берегової лінії. Про всяк випадок рекомендується вибирати відокремлені місця. Ідеально виїхати на природу всією сім’єю, щоб заодно і відпочити від обридлої суєти міста. А працювати буде активатор клювання! Вдалою всім риболовлі ».
Dynamite Effect - активатор клювання для риболовлі. Розлучення або правда? Відгуки покупців

Активатор клювання відгуки форум


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий