Як потрібно вести діалог на першому побаченні

Від того, як партнери покажуть себе один одному на першому побаченні, буде залежати розвиток відносин. Необхідно налаштуватися на приємну бесіду, знайти цікаві теми для розмови. Важливо навчитися вести діалог, підбирати правильні слова, вирази і розуміти, про що дозволено і заборонено говорити при першій зустрічі.

Після побачення варто проаналізувати, що і як говорив співрозмовник (співрозмовниця) і скласти про людину загальну картину, зрозуміти чи потрібно зустрічатися ще раз, і зав’язувати тривалі стосунки. Якщо все ж друге побачення не відбудуться, то це не біда: по крайней мере, ви познайомилися з новою людиною, яка хоч і трохи, але був цікавий.

Як підготуватися до цікавій бесіді?

Необхідно налаштуватися на гарне проведення часу, а не на роздуми про те, чи буде ця зустріч першої або останньої.
Зовнішній вигляд повинен бути на висоті, але без вульгарщини. Доглянута зовнішність і пристойна одяг додадуть впевненості і відвернуть від роздумів про те, як ви виглядаєте. Це допоможе розмовляти на будь-які теми. Потрібно намагатися бути собою і не намагатися здатися краще, ніж є. Не варто прагнути до лідерства в спілкуванні, інакше замість діалогу вийде монолог.

Поширені теми для розмов на першому побаченні

Як потрібно вести діалог на першому побаченні

Щоб підтримати розмову людей, що мають різний світогляд, потрібно використовувати рекомендовані нижче теми:

 • рідні та друзі. Це сама нейтральна тема як для чоловіка, так і для жінки. З розмови можна зрозуміти про ставлення партнера до близьких людей, дізнатися його моральні засади і принципи. Але не варто настирливо цікавитися родичами співрозмовника. Можливо, він не хоче обговорювати цю тему.
 • Навчання або робота. У молоді ця тема — головний пріоритет у житті, тому бесіда обов’язково її торкнеться. Може трапитися, що партнери вчаться в одному вузі або працюють на одному великому підприємстві. Тоді з спокійної розмови цілком може вийти палка дискусія.
 • Подорожі та плани на майбутнє. Завжди можна поговорити про ті місця, де ви побували, що сподобалося, а що ні, з якими цікавими людьми познайомилися. Якщо ж співрозмовник ніколи не виїжджав за межі свого міста, то можна поговорити про ті місця, де хотілося б побувати. Тема про плани на майбутнє допоможе створити думку про партнера, адже у всіх людей є якісь мрії, прагнення і надії. Навіть якщо вони нереальні, все-таки про них цікаво поговорити.
 • Хоббі та улюблене проведення часу. Було б корисним дізнатися те, чим партнер любить займатися у вільний час. Зробивши висновки, можна відразу зрозуміти, що за людина перед вами. Наприклад, дізнавшись про його кулінарні уподобання, до наступної зустрічі можна приготувати романтичну вечерю при свічках в супроводі його улюбленої музики. Запитайте також партнера про хобі. Можливо, він так само, як і ви захоплюється театром, а можливо любить футбол і екстремальний спорт. При збігу захоплень подальший розвиток відносин буде яскравим і захоплюючим.
 • Музика, симпатії, їжа. При побаченні в стінах ресторану можна поговорити про улюблені страви, про музику. Якщо ваші погляди різняться, то не варто поспішати з висновками і відмовлятися від повторної зустрічі. Розмова про їжу обов’язково приверне увагу чоловіки. Можливо, ви любите одні й ті ж страви. Тоді можна поговорити про те, в яких ресторанах їх краще готують, запропонувати спробувати себе в кулінарному мистецтві на другій зустрічі.
 • Смішні моменти в житті, анекдоти і жарти. Подібні обговорення дозволять оцінити почуття гумору співрозмовника.
Будь-яку тему можна розбавляти жартами і анекдотами, щоб подолати скутість в розмові. До того ж кумедні спогади про дитинство провокують на сміх і жарти.

Про що розмовляти категорично заборонено

Як потрібно вести діалог на першому побаченні

Є теми, розмова на які не доречний при першій зустрічі:

 • політика і релігія. Кожна людина має свою точку зору, яка, можливо, протилежна думку партнера. В результаті може виникнути запеклу суперечку і антипатія, що загрожує завершенням відносин.
 • Колишні партнери. Це заборонена тема. До того ж порівняння нового знайомого з колишнім партнером недоречно.
 • Здоров’я. Історія про зламаній нозі при падінні з триколісного велосипеда в дитинстві може викликати іронію. Але, наприклад, розповідь про болісному замку лише відлякає співрозмовника.
 • Автомобілі та техніка. Ці теми цікавлять в основному хлопців, на дівчат подібна розмова навряд чи справить враження.
 • Проблеми. Про п’яниць-сусідах, злом начальника, що не склалися стосунки з далекими родичами і інших негараздах краще промовчати.
 • Інтим. Не слід розмовляти про секс. Можливо, партнер і бажає постільних відносин на першому побаченні, але все повинно відбуватися лише за обопільною згодою.
 • Зовнішній вигляд. Не можна висловлювати зауважень до зовнішнього вигляду нового знайомого, типу: не сподобалася сорочка, штани надто короткі, стрижка не модна і так далі. Після такої розмови другої зустрічі точно не буде.
 • Весілля. Всі дівчата мріють про заміжжя, подумки вибирають собі весільний наряд, зачіску, модель туфель. Так що не варто лякати запросив вас хлопця, так як це лише побачення, а не похід в ЗАГС.

Не можна використовувати нецензурні слівця, вживати багато спиртного і занадто емоційно поводитися. Подібна поведінка зменшить шанси на повторну зустріч. Хоча є шанс, що перед вами любитель подібного.

Незалежно від того, як складуться подальші відносини, будьте дотепні, посміхайтеся і смійтеся, адже ця зустріч відбувається заради спілкування. Випромінюйте позитив — це найкраща мотивація до розвитку нових відносин.

5 Фраз Які врятують Побачення якщо нема про що говорити


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий