Методика Буквограмма для дитини. Розлучення? Відгуки покупців

Розвиток дитини у відповідність з віком, отримання ним необхідних навичок в області граматики і правопису, постановка правильної мови — все це є основними завданнями, які ставлять перед собою батьки щодо свого підростаючого чада. Однак самостійно впоратися з усім цим складно. Іноді мамам і татам банально не вистачає часу, щоб розробити принципи такого навчання і почати займатися зі своїм малюком. А іноді і самій дитині не цікаво те, в якій формі проходять такі заняття. Він не може зосередитися, постійно відволікається, і користі від таких домашніх уроків немає. Можна було б найняти педагога або віддати малюка в розвиваючий центр, але не у всіх є така можливість і куди цікавіше і корисніше буде займатися зі своїм чадом самим батькам. Якраз для цього була створена унікальна методика «Буквограмма», яка може стати не тільки прекрасним розвагою для всієї родини, а й навчальним матеріалом для кожного її члена.

«Буквограмма» — міф чи ні?

Методика Буквограмма для дитини. Розлучення? Відгуки покупців

Методика «Буквограмма» була розроблена і написана кандидатом психологічних наук, яка на досвіді з власними дітьми виявила основні принципи розвитку. При цьому автор у своїй роботі ґрунтувалася на численних дослідженнях, що проходили в багатьох країнах, а також на рекомендаціях, отриманих від кращих дитячих психологів, логопедів, дефектологів. Основні цілі такої сучасної методики розвитку — це корекція писемного та усного мовлення, виправлення наявних в ній порушень, активізація розумових процесів, поліпшення пам’яті і концентрація уваги. І завдяки «Буквограмме» цього дійсно вдається досягти. Підтвердженням тому стають чудові результати і досягнення діточок, які взяли участь в експериментальній програмі і кілька місяців займаються по представленій програмі. Так що можна з повною впевненістю говорити про те, що вона працює і не є розлученням.

Створювачкою це унікальною, цікавою і корисною методики стала Шишкова Світлана Юліанівна. Вона є доцентом і виступає експертом в області психології і дефектології при одному московському освітньому центрі. При цьому вона займає керівну посаду в центрі соціальної психології «Дім», головним напрямком якого стає гармонійний розвиток особистості. Також хочеться відзначити, що Світлана Юліанівна вже встигла стати автором багатьох грандіозних проектів, що спеціалізуються на вихованні дітей різного віку.

Ціна і бонуси

Вартість всього навчального курсу «Буквограмма» становить 1870 російських рублів. І це ще не все. З замовленням такої методики, покупець зможе отримати приємні і корисні бонуси:

 • приголомшлива система запам’ятовування таблиці множення. Вона допоможе багатьом діткам осягнути ці математичні знання без жодних зусиль. А якщо дитині під час шкільних уроків так і не вдалося вивчити таблицю множення, то завдяки цій системі він буде знати її напам’ять.
 • Комплекс вправ для дрібної моторики. Будь-який фахівець скаже, що для правильного і своєчасного запуску мовлення необхідно спочатку розробити дрібну моторику. І саме ті вправи, які цьому сприяють, будуть перебувати в цьому комплексі.
 • Секрети виховання дівчаток і хлопчиків. Підхід до дітей різної статі повинен бути індивідуальним і особливим. З усіма цими нюансами допоможе ознайомитися третій бонус.
 • Технології для виховання дітей. Останній бонус стане справжньою паличкою-виручалочкою для тат і мам, які хочуть своєму малюкові допомогти перемогти сором’язливість, сором і інші страхи.

переваги

«Буквограмма» має велику кількість своїх певних переваг:

 • допомагає виробити посидючість у гіперактивних дітей;
 • сприяє поліпшенню концентрації уваги;
 • запускає мовні процеси навіть у тих випадках, коли дитина тривалий час мовчить, і все походи до логопеда закінчуються невдачею;
 • розвиває навички комунікації, дозволяючи дітям ставати більш комунікабельними і в подальшому не боятися публічних виступів перед великими аудиторіями;
 • сприяє поліпшенню пам’яті і підвищує грамотність при листі;
 • формує у дитини внутрішню мотивацію до навчання;
 • надає малюкам впевненість в своїх силах, а також робить їх організованими і дисциплінованими;
 • вчить вибудовувати відносини з однолітками та батьками;
 • пробуджує інтерес до читання і до пізнання світу;
 • проявляє здатність до вивчення іноземних мов;
 • позитивний вплив надає на сенсомоторіку, що, звичайно, сприяє інтенсивному розвитку малюка.
Важливо і те, що такою програмою можна займатися як з повністю здоровими дітками, так і з тими, у кого є відхилення. Для цього не потрібно буде спеціально наймати педагогів, так як всі заняття можуть проводити самі батьки, бабусі і навіть дідусі. Ще однією особливістю методики «Буквограмма» є те, що вона представлена ​​в ігровій формі. За рахунок цього діти просочуються інтересом і набагато активніше беруть участь в навчання. При цьому займатися можуть хлопці різного віку. Розвиваючі програми призначені для діточок молодшого віку (від трьох до семи років), старшого (від семи до чотирнадцяти) і для підлітків (від чотирнадцяти років).

Чому методика так популярна?

Методика Буквограмма для дитини. Розлучення? Відгуки покупців

Саме призначення представленої методики — це різнобічний розвиток дітей, підвищення їх уважності і концентрації, а також поліпшення якісних показників граматики. Багатьом хлопцям складно сконцентруватися під час звичайного заняття. Вони постійно відволікаються, не можуть довго сидіти на одному місці і в підсумку донесённая до них інформація абсолютно не засвоюється. В такому випадку дуже допоможе «Буквограмма», так як вона виробляє в дитині посидючість, концентрацію та увагу.

Деякі батьки стикаються з такою проблемою, що їхнє улюблене чадо не може ніяк почати говорити. Тут також на допомогу прийде ця унікальна програма розвитку. Вона поєднує в собі деякі вправи, що впливають на моторику малюка і тим самим сприяючи активізації його мовного апарату. А ще така методика потрібна для того, щоб розвивати у своїй дитині унікальні здібності і таланти, і викликати його інтерес до навчального процесу.

Як займатися по «Буквограмме»?

Займатися за даною методикою дуже легко. Для цього не потрібно буде використовувати якісь додаткові пристосування. Досить тільки ручки, паперу і самого бажання навчатися. Вся програма являє собою повний курс у вигляді настільної навчальної гри, який, в свою чергу, складається з двадцяти занять. Їх не можна пропускати або переставляти місцями. На одне заняття йде близько тридцяти хвилин. Цього часу буде досить, що дитина засвоїла новий матеріал. Схема проста. Батьки зачитують або показують завдання, а діти його виконують.

Розвиватися за допомогою цієї приголомшливої ​​методики можуть абсолютно всі діти. Вона підходить для гіперактивних і непосидющих хлопців, яким завжди було важко чогось навчатися. За «Буквограмме» можуть займатися діти, які мають синдром дефіциту уваги і страждають затримкою психічного розвитку. Навіть дитина з аутизмом може покращувати свої здібності завдяки представленій програмі.

В якості наставника, який буде проводити заняття, можуть виступити самі батьки, бабусі, старші брати і сестри, дідусі, дитячі психологи, педагоги та вихователі з прогресивним мисленням. Навіть сама дитина, якщо він вже вміє читати, може самостійно підвищувати свої знання і виробляти в собі комунікативні навички.

Порівняння книги і програми

Методика «Буквограмма» випускається у вигляді звичайної настільної книги і в форматі програми. Останній варіант замовляти набагато вигідніше. Чому? З програмою батьки або викладачі зможуть отримати особливі рекомендації з розвитку і вихованню, що стосуються саме того дитини, з ким будуть проводитися заняття. Також програма була вдосконалена і доповнена. Вона дозволить ще більше відкрити талантів і здібностей в кожному малюку. А ще вона включає в себе диск, де покроково можна знайти інструкцію з використання методики. Це дозволить сам процес навчання провести якісно і ефективно. Тому, щоб не витрачати часу і грошей, можна почати пізнавати «Буквограмму» з її повною версією.

Результат і висновок

Методика Буквограмма для дитини. Розлучення? Відгуки покупців

Правильне і гармонійний розвиток дитини має величезне значення для подальшого становлення людини в дорослому житті. Самостійно навчити свого малюка різним навичкам дуже складно. Є багато нюансів і моментів, про які знає тільки професійний дитячий психолог. І саме таким фахівцем була випущена розвиваюча методика «Буквограмма», яка може стати незамінним і найважливішим посібником для дитини. З цією програмою він навчиться правильно говорити і писати, зможе красиво будувати речення, у нього буде розвиватися логічне мислення і значно покращаться навички спілкування. Дитина стане впевненіше в собі, що позитивно позначиться на навчанні в школі і на його становленні особистості.

Відгуки про розвиваючої методикою для дітей «Буквограмма»

Олена Павлівна, педагог-психолог, Москва, Росія.
«Працюю з гіперактивними дітьми, уважності й посидючості яких буває дуже складно домогтися. До них потрібен особливий та індивідуальний підхід. І допомагає мені в цьому методика для дитячого розвитку Буквограмма, яка являє собою навчання в ігровій формі. Діти моментально включаються в навчальний процес, починають уважно стежити за завданнями і старанно їх виконують. Тому всім педагогам радять використовувати в роботі таку програму. Точно не пошкодуєте! »
Анастасія, 38 років, Ярославль, Росія.
«Ніколи не думала, що можу зіткнутися з такою проблемою. Але мій молодший син до 4 років не хотів розмовляти. Він міг сказати тільки склад, але не слово. Ми пройшли багатьох логопедів, але особливого результату так і не отримали. Я дуже переживала за сина. Тоді одна знайома порадила придбати методику Шишковою Світлани, яка називається Буквограмма. Це чудо, але дитина з пропонованими там завданнями став потихеньку розмовляти ».
Олександра, 34 роки, Іркутськ, Росія.
«Син зовсім не хотів вчитися в школі. Найбільше проблем у нього було з граматикою, тому з мови вище трійки він ніяк не міг отримати. Я вирішила допомогти йому і замовила унікальну методику Буквограмму. Через місяць занять у сина намітився значний прогрес. І він нарешті-то зі школи став приносити гарні оцінки. А ще я помітила, що у нього прокинувся справжній інтерес до навчання. І все це відбулося завдяки даній програмі ».

Правда про «Нуга бест»: ліжко, яка не лікує — Все буде добре — Випуск 302 — 10.12.2013


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий