Методи швидкого схуднення

Зайва вага є наслідком вживання більшої кількості кілокалорій на добу, ніж організм здатний витратити. Причиною такого перебору може бути надлишок в раціоні вуглеводів і жирів, занадто частий або, навпаки, дуже рідкісний прийом їжі, переїдання, звичка щільно їсти на ніч. Необхідно згадати про відсутність достатньої фізичної активності та ігнорування спортивних вправ.

Якщо вести подібний спосіб життя, то зайва жирова прошарок поступово, але вірно буде збільшуватися. Напередодні важливої ​​події, де необхідно виглядати відмінно, або через простого бажання привести в порядок фігуру до розпалу пляжного сезону, виникає потреба позбутися від ненависних кілограмів дуже швидко. Виручити зможуть тільки експрес-методи швидкого схуднення, які дійсно працюють.

білкові дієти

Методи швидкого схуднення

Білкові дієти користуються популярністю серед бажаючих схуднути. Таке харчування, в якому раціон розрахований з метою заміни вуглеводів білковою їжею, дійсно дозволяє швидко позбутися від зайвої жирового прошарку як спортсменам, так і людям, які прагнуть до стрункої фігури. Секрет в тому, що в зайву вагу трансформуються виключно дають енергію нутрієнти — жири і вуглеводи. Білки ж використовуються в основному на будівництво м’язів, регенерацію шкіри, нігтів, волосся тощо. З’їдений надлишок білкової їжі просто виводиться у вигляді шлаків, відповідно, при білковій дієті не доведеться випробовувати голод. Тим більше що подібні продукти (риба, м’ясо, птиця, все молочні продукти) надають довгострокове відчуття ситості. При цьому тіло, не отримує вуглеводів, починає активно використовувати в якості джерела енергії жирове депо.

Для початку швидкого схуднення досить замінити вуглеводну їжу білковим меню. Під час їжі гарнір до м’яса, риби або птиці замінюється салатом, що складається виключно з зелених овочів. Практично всі рослини і овочі зеленого забарвлення мають мінусову калорійність, це означає, що їх можна вживати в необмежених кількостях, без жодного ризику видужати. Максимальний термін дотримання без вуглеводного раціону складає один місяць, інакше такий стиль їжі може завдати загальна шкода здоров’ю. Найпопулярнішими білковими дієтами можна назвати Маггі, кетонові, Дюка, Кремлівську.

дефіцит калорій

З огляду на, що для схуднення на 1 кг організму необхідно створити дефіцит в 7 тис. Калорій, зменшення обсягу щодня їжі, що з’їдається є непоганим шансом схуднути. Як кажуть дієтологи, для того, щоб не набрати зайвої ваги, норма калорійності для фізично неактивного офісного працівника в день становить 2500 ккал. Кількість продуктів, що забезпечують цю поживну цінність досить велике.

Відповідно, найпростіше рішення — відмовитися від третини продуктів, а щоб уникнути постійного відчуття голоду, найбільш калорійні продукти — борошняні вироби, солодощі, жирна їжа — час від часу слід замінювати овочами і зеленими фруктами. Дозволена кількість калорій при дієті, що не дозволяє нанести шкоди власному здоров’ю, становить 1200 ккал. Віднявши цю суму від норми (2500 ккал), денний дефіцит складе 1300 ккал. Відповідно, худнучи за рахунок браку нутрієнтів, за тиждень можна втратити більше 1 кг жиру. Якщо ж до дефіциту калорій приплюсувати активну витрачання жиру за рахунок спорту (півгодини активних фізичних вправ здатні спалити 250-300 ккал), кількість втраченої ваги за сім днів може збільшитися.

Дієта з дефіцитом калорій підійде тим, хто не хоче повністю відмовлятися від улюблених солодощів, борошняної їжі, соусів і газованої води. При щоденному створенні дефіциту калорій такі продукти можна вживати регулярно, тільки наполовину менше. Ще один плюс цього способу схуднення полягає в тому, що він не завдає сильного шкоди організму, так як той отримує всі необхідні і звичні йому мікроелементи. Тому худнути за способом дефіциту калорій можна до 6 місяців.

монодієти

Монодієти — досить швидкий і ефективний спосіб за короткий час позбутися від несподівано набраних зайвих кілограмів. Особливо доречним цей метод буде після свят не тільки в цілях усунення зайвого жиру, але і для розвантаження, відпочинку травної системи. Дана дієта базується на вживанні одного і того ж низькокалорійного продукту протягом доби. Це досить жорсткий спосіб схуднення, так як процес відбувається за рахунок різкого скорочення одержуваних калорій, при якому організм змушений використовувати в якості резервної енергії жирові відкладення. Тим більше, дозволені до вживання протягом дня продукти, самі по собі досить бідні в живильній цінності. Це яблука, огірки, брокколі, сир, кефір.

Худнути подібним чином не можна більше 3-4 днів, так як він занадто стресовий і виснажливий для тіла. При цьому необхідно пам’ятати, що дозволені продукти повинні чергуватися на вуглеводні і білкові дні. Наприклад, протягом першого дня можна вживати кефір, другого — яблука, далі сир, а на четвертий день — огірки. Протягом 4 днів організм під дією подібного методу живлення не піддається стресу, а, навпаки, очищається від шлаків і деякого відсотка відкладеного жиру. По суті, монодієти є 3-4 йдуть підряд розвантажувальні дні. За цей час можна позбавитися від 1 до 2 зайвих кілограмів, а так, як тіло очиститься від великої частини шлаків, дієта відіб’ється і на шкірі — зникнуть прищі і висипання.

Повторювати таку дієту можна частіше ніж один раз на три місяці. В іншому випадку дефіцит важливих мікроелементів негативно відіб’ється на внутрішньому і зовнішньому стані тіла. Чудовими прикладами монодієт є дієта «7 пелюсток» і «Любимая».

Кардіо навантаження на голодний шлунок

Методи швидкого схуднення

Звичайно, заняття спортом під час схуднення в будь-якому випадку дадуть свій позитивний результат. Але вранці, на голодний шлунок, ритмічна кардиотренировка виявляється дуже ефективною. До пробудження організм знаходиться в стані голодування 11-12 годин (з умовою не прийняття їжі за 3 години до сну). За цей час весь глікоген — енергія, отримана з вуглеводів — використовувався і організм чекає порцію їжі, щоб поповнити цей енергетичний запас. Якщо сніданок пропустити, а замість нього дати тілу 30-40 хвилин навантаження, підшкірний жир почне відразу перетворюватися в енергію і вивільнятися у вигляді поту, а пізніше — шлаків. Якщо ж спортом займатися після прийому їжі, то організм спалює спочатку глікоген, це може зайняти від 20 хв. до години, а тільки потім жир.

Перед заняттями рекомендується випивати склянку води — це запустить метаболічні процеси. Продукти дозволено вживати тільки через 1.5-2 години після тренування. Як вправ можуть служити будь-які дії, що прискорюють ритм дихання і биття серця, а також впливають на швидку циркуляцію крові. Це можуть бути стрибки на місці або через скакалку, біг, ритмічні танці, швидка ходьба, крутіння хула-хупа. До того ж вправи вранці запустять швидкий метаболізм на весь день, подарують гарний настрій, змусять тіло прокидатися завжди рано, щоб отримати чергову дозу ендорфінів — гормонів щастя і радості.

Легкий спосіб скинути вагу — Невероятноя методика схуднення !!! -20 КГ ЗА ТИЖДЕНЬ.


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий