Наукові поняття освіти і спалювання жиру

Перетворення жирових відкладень в енергію, як відомо, відбувається завдяки метаболізму. Обмінні шляху не завжди працюють злагоджено, тому в першу чергу рекомендується зайнятися їх нормалізацією. Передбачається робота на довгострокову перспективу. Найкраще почати виконувати рекомендації фахівців за деякий час до початку дієти, семи днів буде достатньо.

Обмінні процеси сприяють перетворенню жирових клітин в паливо. Але енергію, що виходить в результаті цього процесу, не можна назвати ідеальним джерелом палива для росту м’язів. Потрібно зайнятися підготовкою всіх груп м’язів до інтенсивного скорочення і своєчасному розщепленню жирів в стабільному стані.

Хімічна сторона процесу

Дослідження підтвердили, що саме м’язова тканина є оптимальним місцем для виконання процесів оксидації. Якщо вони недостатньо підготовлені, то надлишку жирових відкладень уникнути практично неможливо. Але якщо в порядку з тонусом м’язової тканини, то результат буде довгостроковим: тригліцериди будуть виділятися і надавати тілу запас енергії на весь день, без відкладення жирового прошарку на тілі.

Оскільки в ході подібних перетворень не знижується рівень протеїну і глікогену, з часом почне збільшуватися продуктивність тренувань. Отже, необов’язково буде строго дотримуватися дієти, мета буде досягнута в будь-якому випадку.

внутрішньом’язове окислення

Наукові поняття освіти і спалювання жиру

Не останню роль в процесі ефективного нарощування м’язів займає окислення, що відбувається всередині м’язи. Його головна функція полягає в створенні АТФ (аденозинтрифосфату), який необхідний для коректної роботи м’язів.

Оскільки багато спортсменів не гребують застосуванням напоїв з високим вмістом карбогідратів, положення мітохондрій суттєво ускладнюється. Після різкого викиду подібного речовини в кров починається активна трансформація жирових клітин в паливо, все відбувається швидко і в напівавтоматичному режимі. Внаслідок цього сповільнюється діяльність функцій, що відповідають за спалювання жиру, обмінні шляху також починають працювати гірше.

Але це не означає, що слід повністю відмовитися від напоїв з карбогидратами в складі. Навпаки, саме вони допомагають прискорити процес набору м’язової маси. Якщо регулярно під час тренування постачати організм такими речовинами, м’язи поступово починають використовувати їх в якості енергетичного матеріалу. Але в той же час втрачається здатність до спалювання жиру.

Кожному культуристу слід знати, що позбавлення від жирових клітин має лише непрямий зв’язок з набором м’язової маси. За ці процеси відповідають різні внутрішні системи, тому не варто зациклюватися на спалюванні жиру, якщо пріоритетною метою є нарощування м’язів. Завершення сушки не всім дається легко. Трапляється, що худі по своїй натурі бодібілдери стикаються з несподіваними проблемами.

Ділянки, в яких відкладаються жири

Професіонали знають про дві головні проблеми бодибилдерские тіла, а саме ділянках скупчування жиру. Перша різновид жирів збирається між м’язами і шкірою, він називається підшкірним і доставляє дискомфорт, як спортсменам, так і звичайним людям.
Є й інший вид жиру — внутрішньом’язово. Такий прояв виступає скоріше в ролі резерву. Якщо в тілі людини знаходиться більше тригліцеридів, відповідно, знижується рівень жиру під шкірою.

У власників ожиріння і деяких типів діабету спостерігається колосальний рівень цих внутрішньом’язових тригліцеридів. Протягом десятків років представники науки проводили дослідження і спостерігали за різними типами статури з метою виявити причину подібного невідповідності, адже у бодібілдерів ситуація в корені відрізняється.

Через певний час і кількість досліджень, нарешті, була визначена причина того, чому для культуристів так важливий внутрішньом’язово рівень тригліцеридів. Вся справа в тому, що виділяють два способи затримування жиру. Один з них не вважається здоровим, оскільки тригліцериди заповнюють м’яз, захоплюючи її повністю. У другому ж випадку клітини жиру знаходяться дуже близько до мітохондрій, тому тіло функціонує в нормі, цей метод можна назвати здоровим. Саме завдяки другим способом затримання тригліцеридів людина отримує енергію, що відповідає за довгі і інтенсивні скорочення.

правильне жиросжигание

Наукові поняття освіти і спалювання жиру

Очевидно, що культуриста підійде такий варіант, як спалювання жиру або відправлення його у внутрішньом’язово резерв. На жаль, найчастіше трапляється перетворення його в підшкірний. Доведено, що в разі розвитку кожного організму за таким принципом, у всіх були б рельєфні м’язи, а тіло людини не виробляло б враження товстого. Є й інший варіант — змусити клітини жиру пересуватися всередину м’язової тканини, а не навколо її, як це відбувається традиційно.

Серед переваг знаходження жиру під внутрішньом’язової тканини знаходиться також темп метаболізму. Оскільки ці два поняття тісно пов’язані між собою, з часом саме цей процес впливатиме на кількість витраченої енергії. На даний момент цей феномен досліджений недостатньо, але досліди показують цілком задовільні результати.

Найбільш логічним поясненням з боку вчених є наступне: саме жир, що знаходиться під шкірою, перешкоджає виходу тепла назовні, зберігаючи його всередині людського тіла. Саме тому м’язи захищені, ізольовані від зовнішніх впливів, а всередині організму зберігається необхідна температура. У разі, якщо рівень підшкірного жиру нижче, тепло поступово покидає тіло, доводиться збільшити інтенсивність фізичних навантажень для забезпечення стабільної його температури. Саме еволюція нагородила прекрасну половину людства більшою схильністю до жирообразования через меншою фізіологічної нужді в фізичних навантаженнях, при цьому, маючи на меті виживання під час більш пасивного догляду за потомством, поки чоловіки активно добувають їжу.

Кращі продукти для спалювання жиру і рельєфу м’язів


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий