Особливості схуднення для чоловіків і жінок

Дівчата, які намагаються швидко схуднути, нерідко стикаються з проблемою невідповідності реальності своїм очікуванням. При дієті тіло дуже рідко худне рівномірно, найчастіше одні частини тіла зменшуються відразу, над іншими ж доводиться довго і виснажливо працювати. Щоб полегшити собі завдання, потрібно мати уявлення про принципи накопичення жиру в чоловічому і жіночому тілі.

Також багато хто цікавиться тим, як зберегти розмір грудей, і зменшити обсяг стегон під час схуднення. Очевидно, що обмеження в харчуванні не допоможуть схуднути саме в певному місці, тому рекомендується звернути увагу на «особливо небезпечні» продукти і додати в свій режим дня тренування з використанням ефективних вправ.

Особливості схуднення у чоловіків і жінок

Особливості схуднення для чоловіків і жінок

У зв’язку з відмінностями в будові жіночого і чоловічого тіла, помітна також різниця в схудненні і збереженні ваги. У жінок більш активно працює жирова клітка, тому схуднення відбувається повільніше, а повертається вагу швидше. Якщо у чоловіків спочатку гладшає живіт, то організм дівчат в цей час відкладає надлишки жиру на боках і стегнах.

Часто зустрічається колосальний набір ваги під час клімаксу. Це відбувається через уповільнення метаболізму, тому не рекомендується застосовувати для схуднення суворі дієти, це може призвести до виникнення різних захворювань.

Жир проти м’язової маси

Організм кожної людини худне за таким принципом: спочатку йдуть резерви глікогену, потім використовуються в якості палива жири, а в самому кінці людина втрачає м’язову тканину. Але цей порядок зберігається тільки в разі правильної дієти, що містить достатню кількість білкових продуктів.

Тим, хто вибирає схуднення методом підрахунку і різкого зниження кількості калорій, потрібно знати, що процес відбувається поступово. Спочатку помітна різка втрата у вазі, після цього схуднення сповільнюється, далі відбувається новий стрибок. Вчені пояснюють цю ситуацію змінами у водному балансі.

Що худне в першу чергу?

Якщо жінка вирішила худнути, вона чітко ставить перед собою мети, виділяючи певні місця, які вважає проблемними. Але не так і просто знищити жир тільки в деяких ділянках тіла. Найчастіше схуднення у дівчат відбувається за принципом «зверху вниз». Під цим мається на увазі те, що в першу чергу худне особа. Після того як дама позбулася прекрасних опуклих щік, схуднення переходить на груди, безжально зменшуючи її в розмірах. Далі змінюється талія і сідниці, а в самому кінці дієти йде зайве з стегон.
Причина саме такій послідовності позбавлення від ваги проста — всім відомо, що схуднення відбувається завдяки спалюванню підшкірного жиру. Ті ділянки тіла, де його кількість нижче, будуть більш помітно змінюватися. З цього можна зробити висновок, що насправді все тіло худне рівномірно, але видимі результати залежать від кількості підшкірного жиру.

Якщо ж тіло схудли, а особа не змінився, це може бути ознакою набряків, порушень в роботі нирок і інших життєво важливих систем. Щоб шкіра особи не обвисла після змін ваги, слід змащувати її омолоджуючий кремом, в основу якого входить ромашка.

Рекомендації по збереженню грудей

Оскільки відразу після особи починає зменшуватися в розмірах груди, багатьох дівчат цікавлять способи уникнути цього. Щоб зберегти форму і об’єм грудей, не варто вибирати строгі дієти, принцип яких полягає в повній відмові від жирів. Те ж саме стосується і розвантажувальних днів — краще потроху знижувати кількість споживаної солодкої, копченої та борошняної їжі, при повільному і поступовому схудненні груди не змінює форму.

А ось на білкові дієти варто звернути увагу, оскільки така їжа стимулює створення корисного колагену, покращує еластичність тканин. Завдяки йому зміцнюються м’язові тканини, а в комбінації з тренуваннями можна досягти бажаних результатів, нічого не втрачаючи. Також можна додати в раціон протеїнові коктейлі, вони будуть виробляти додаткову стимуляцію.

Для підтримки форми бюста рекомендується придбати спеціальний спортивний топ або якісний ліфчик без кісточок. Не варто займатися стрибками і бігом, вони негативно впливають на форму грудей. Відмінною заміною буде розтяжка, йога, пілатес або силові навантаження. Вибір таких вправ позитивно позначиться не тільки на фізичній формі, а й на емоційному стані. Віджимання і інші тренування для грудей також допоможуть зберегти її розміри, поліпшивши еластичність тканин і кровообіг.

Іноді радять звернутися до фахівця для масажу молочної залози, але він підходить далеко не всім, в цьому випадку краще попередньо обстежитися у фахівця. Якщо все в порядку, немає ніяких підозр на наявність пухлин, можна сміливо практикувати легкий і приємний масаж з використанням різних олій. Такий метод не тільки допоможе зберегти груди, а й трохи збільшить її.

Схуднення на стегнах

Особливості схуднення для чоловіків і жінок

Головною причиною надлишку ваги в ногах є неправильний спосіб життя, в це поняття входить і харчування. Якщо людина переважно сидить на роботі, мало рухається, не займається спортом і змушений харчуватися нездоровою їжею, результат неодмінно відіб’ється на ногах.
Щоб зменшити розміри стегон, для початку рекомендується виключити з раціону (або мінімізувати кількість) такі шкідливі продукти:

  • смажені і копчені страви;
  • жирне м’ясо і сир;
  • випічка;
  • морозиво;
  • горіхи і насіння;
  • шоколад (краще всього обмежитися невеликою кількістю чорного, прибравши на час з раціону молочний і білий);
  • газовані солодкі напої.

Відомо, що ці та інші подібні продукти не тільки впливають на вагу і обсяги, а й сприяють утворенню целюліту. Замінити їх можна різними видами кисломолочних продуктів, стравами з риби, овочами і фруктами. Якщо говорити про вправи, краще не вибирати силові тренування, а замінити їх йогою або шейпінгом. Тоді ноги не будуть виглядати масивними, але при цьому жир в них поступово заміниться м’язами.

Схуднення мотивація для жінок і чоловіків Нова методика


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий