Вплив жироспалювачів на організм

Коли пошуки їжі були складними, жир на людському тілі виконував завдання важливого адаптивного пристосування, так як міг гарантувати організму потрібну йому енергію в скрутний час. Але надмірні жирові відкладення є абсолютно зайвими і вважаються серйозною естетичної, приносить загальна шкода здоров’ю, проблемою. У прагненні позбутися зайвих кілограмів з’являється бажання використовувати спеціально для цього розроблені препарати, прекрасним прикладом яких є жіросжігателі.

Відразу варто відзначити, що жіросжігателі працюють виключно за умови постійного дефіциту калорій. Тобто, для їх дієвості необхідно дотримуватися збалансованої дієти з зменшеною кількістю вуглеводів і жирів. А деякі види препаратів, крім дієти, активізуються разом з виконанням регулярних фізичних силових і кардіонагрузок. Якщо ж всі ці правила ігнорувати, мало рухатися, ці вироби не принесуть бажаної користі тілу. Всі розробки мають різний спектр дії і для того, щоб вибрати відповідний продукт, необхідно ознайомитися з їх видами.

термодженики

Вплив жироспалювачів на організм

Термодженики, або як їх ще називають, термогенікі — найпоширеніший вид жироспалювачів на сьогоднішній день. Їх основна властивість — підвищення температури тіла, за рахунок чого поліпшується обмін речовин, загальна активність людини, але зменшується апетит. Як правило, до складу таких продуктів входять виключно натуральні компоненти, такі як: холін, гуарана, кайенский перець, екстракт зеленого чаю, гідроксілімонная кислота, йохимбе. Ці кошти також підвищують активність, даруючи підвищену витривалість і спрагу фізичних дій.

На спортивному ринку існує величезний вибір подібних препаратів з різною комбінацією складу. Вибирати слід продукцію з найкращою репутацією від відомого виробника. Термогеники протипоказані людям з проблемами нирок, серця, печінки і щитовидної залози. Найбільший удар після їх використання доводиться на щитовидну залозу, так як всі гормони, що сприяють хорошій активності і спалюванню жирів, виробляються саме в ній.

аноректики

Аноректики представляють собою велику різновид пригнічують апетит засобів. Хоча цю продукцію відносять до Жироспалювачі, вона не бере участі в безпосередньому усунення жирової маси. Подавлювачі апетиту впливають на ділянку головного мозку, зменшуючи зайве бажання поїсти і допомагаючи при цьому не відчувати дискомфорту при відсутності великої кількості їжі. Такі препарати найкраще підходять людям з високими стадіями ожиріння, так як вони дозволять не переїдати в процесі зменшення шлунка. Також аноректики допомагають швидше засвоїти звичку їсти маленькими порціями.

Найпопулярнішими видами цих коштів є: Флуоксетин, Сибутрамін, Бромокриптин, Лоркасерін. Всі вищеназвані фармацевтичні вироби мають власні протипоказання і виготовляються з синтетичних компонентів. Характерні симптоми, крім придушення апетиту, які об’єднують всі аноректики разом — тривожність, підвищена активність, безсоння, скачки тиску. За переважному думку дієтологів і фітнес тренерів, голод краще долати за допомогою сили волі, ніж використовуючи синтетичні препарати.

блокатори вуглеводів

Основою дії даних засобів є порушення стабільного процесу травлення. Ферменти блокуються, а засвоюваність їжі зменшується приблизно на 80%. Завдяки цьому прийняті калорії не зможуть потрапити в кровотік і відкластися в жирове депо.
Спочатку дані препарати були призначені для лікування таких хвороб, як діабет, після чого отримали популярність і в фітнес індустрії. Популярними представниками блокаторів вуглеводів є Фазеоламін, Глюкобай, Метформин. Варто пам’ятати, що вживання блокаторів призводить до перебоїв у процесі нормального травлення, що може стати причиною погіршення здоров’я. Тому краще самостійно скорочувати порції вуглеводної їжі, а подібні засоби залишити на випадки святкового ситного застілля.

блокатори жирів

Саме жири засвоюються організмом найкраще, зайве з’їдене їх кількість безжально і миттєво відправляється в відкладення. Блокатори жирів — один із способів перешкодити цьому. Такі фармакологічні продукти по функціональності діляться на два типи. Перший тип використовує різні механізми для того, щоб заважати всмоктуванню жирів. Цей процес відбувається переважно в кишечнику, відповідно, складові кошти в першу чергу діють на ферменти цього органу. Другий спосіб боротьби полягає в негайному зв’язуванні всіх щойно прийнятих жирів. Пов’язані ліпіди вже не можуть розщепнутися і перетворитися в підшкірний жир.

Як і всі інші препарати, що безпосередньо впливають на засвоєння нутрієнтів, блокатори жирів не рекомендовані до регулярного застосування. До того ж під час дієти відмова від жиру — легкий крок, великі муки надає часткове виключення вуглеводів. Найбільш популярними видами засобів, що перешкоджають засвоєнню ліпідів, є Орлістат і Хтозна.

блокатори кортизолу

Вплив жироспалювачів на організм

Коли людина піддається стресу, до якого також належать відчуття голоду і інтенсивні тренування, в крові різко підростає рівень кортизолу (гормону стресу). Кортизол — серйозна перешкода для спалювання жиру, так як під його впливом організм спалює нарощені важкою працею м’язи, а також автоматично підвищується апетит. Блокіратори, в свою чергу, пригнічують вироблення даного гормону.

Хоча препарати не беруть участі в безпосередньому спалюванні жирів (так само, як і більшість інших популярних Жироспалювачі), ці вироби допомагають позбавитися від зайвої ваги під час тренування, зберігають м’язи, знижують апетит. Для блокаторів кортизолу характерний і мінус — утриманий ними гормон, який надає сил для ефективного проведення тренування, зменшується. А це, в свою чергу, призводить до того, що фізичні вправи будуть виконуватися виключно на бажанні і силі волі. Найпоширенішими видами даного препарату є Кленбутерол і Гідроксіметілбутірат.

підсумок

Хоч жіросжігателі і досить ефективні у своїй дії, але все ж, дієтологи рекомендують самостійно пробувати контролювати свій раціон харчування, без застосування синтетичних засобів, що безсумнівно краще позначиться на вашому здоров’ї.

Побічний ефект жироспалювачів


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий