Вплив L-карнітину на схуднення і зростання м’язів

Сайт офіційного виробника

Багато з нас рано чи пізно натикаються в аптеках на упаковки L-карнітину, що обіцяють ефективне схуднення без зусиль. Оскільки лінь є невід’ємною рисою людської натури, вчені витрачають час на розробку подібних препаратів, але так вони дієві, як здається? Щоб відповісти на це питання, необхідно вивчити більш детально склад, принцип дії і результати після застосування L-карнітину.

Механізм дії L-карнітину

Вплив L-карнітину на схуднення і зростання м'язів

Карнітин — це амінокислота. За структурою речовина нагадує вітаміни групи B. Примітно, що подібний елемент синтезується самим організмом, тому кислота відмінно засвоюється, не порушуючи баланс білків і вуглеводів. За заявами виробників, продукт є найсильнішим жиросжигателем. Дослідження фахівців підтвердили його ефективність, але із застереженням — для досягнення дійсно вражаючих результатів буде потрібно комбінація речовини з дієтами і спортом.

Відзначають високу ефективність даного препарату під час силових і аеробних тренувань, а також бігу. Рекомендується вибрати собі спортивні заняття до смаку, щоб досягти бажаного результату після прийому біологічно активної добавки. Не обов’язково сідати на дієту, але збалансоване правильне харчування не завадить.

Спортивне харчування, до складу якого входить L-карнітин, допомагає поліпшити обмінні процеси в клітинах організму. Одночасно з цим мозок забезпечується необхідною кількістю кисню, сприяє загоєнню всіх тканин і стимулює жировий обмін. Також засіб допомагає стабілізувати процес травлення.

Як тільки L-карнітин потрапляє в організм, він починає діяти. Спочатку речовина займається переміщенням жирових кислот в мітохондрії. Там вони поступово спалюються, виділяючи енергію. Всі ці процеси відбуваються в прискореному темпі, паралельно з цим знижується кількість шкідливого холестерину в крові.

Не так давно дослідниками було доведено, що цей препарат також позитивним чином впливає на роботу серця і судин. Після кількох тижнів прийому спостерігається підвищення витривалості, поліпшення концентрації, а також позбавлення від втоми. Спортсменам, які займаються нарощуванням маси, особливо цікава буде анаболічні функція. Біологічно активна добавка допомагає швидше втрачати жирову масу, при цьому м’язи також нарощуються в прискореному темпі. Кров’яні клітини швидше транспортують поживні речовини, людина починає краще виглядати, мозкова активність також підвищується.

Правила застосування

Сайт офіційного виробника

Дозування кошти безпосередньо залежить від цілей спортсмена і щоденних фізичних навантажень, яким він піддається. Інтенсивні тренування вимагають великої кількості енергії, рекомендується приймати близько двох грам речовини в добу. Для адекватного засвоєння організмом краще поділити цю дозу на декілька прийомів.

Як правило, L-карнітин випускається в капсулах, кожна з яких містить половину грама речовини. Досить щодня пити по одній капсулі з ранку, потім ще одну за півгодини до початку тренування. Якщо в графіку передбачені вихідні дні без фізичних навантажень, друга капсула випивається в обідній час, незадовго до їжі.

Безпечна доза речовини, рекомендована дієтологами, становить не більше п’яти грам за добу. Необхідно відстежувати термін придатності препарату, відразу після його закінчення потрібно припинити вживання. Умови зберігання не менш важливі — за заявами виробника, це повинно бути темне прохолодне місце.

Небажано приймати добавку на ніч, оскільки у неї спостерігається стимулюючий ефект, заснути буде важко.

Протипоказання і шкода

Препарат не має протипоказань, але все одно варто акуратно підходити до його вживання. Індивідуальна непереносимість організму, раптові алергічні реакції і вагітність стають вагомими чинниками на користь припинення прийому L-карнітину.
Володарям проблем зі щитовидною залозою і годуючим матерям також не варто вживати засіб. Як і у випадку з будь-біологічно активною добавкою, перед застосуванням рекомендується порадитися з лікарем, і провести обстеження організму.

Ходять чутки про шкідливі наслідки вживання L-карнітину, але жоден з них не був підкріплений фактами. Саме тому слід прислухатися до власних відчуттів, і випробувати на собі ефект цієї вражаючою добавки. Крім того, організм відмінно переробляє амінокислоти, тому дискомфорту прийом препарату викликати не повинен.

Є поодинокі випадки негативних наслідків прийому препарату. Серед них невмотивована агресія, задишка, депресія. Але в більшості ситуацій ці побічні ефекти були викликані передозуванням добавки. Акуратне вживання безпечно для людини.
Виявити алергічну реакцію можна за такими ознаками, як раптові набряки губ та ротової порожнини. Трапляються також висипання і постійна сверблячка. Якщо у людини спостерігаються такі нездужання після прийому L-карнітину, слід негайно звернутися до лікаря, рекомендується на час припинити його вживання.

рекомендації фахівців

Вплив L-карнітину на схуднення і зростання м'язів

У харчовій добавці міститься точно така ж кількість карнітину, як і в 400 грамах м’яса. Якщо з якоїсь причини спортсмен пропускає час прийому кошти, не варто подвоювати дозу. Можна замінити її рибою, м’ясом або молочними продуктами, в яких також міститься цей елемент. При цьому слід враховувати, що під час термічної обробки частина корисних властивостей втрачається, тому повністю обійтися без добавки не вийде.

Карнітин використовують не тільки для нарощування м’язів, а й з метою схуднення. У цьому випадку не варто захоплюватися прийомом препарату, краще зробити упор на тренування і правильне харчування. У деяких ситуаціях добавка призначається літнім людям і дітям. Це пов’язано зі здатністю L-карнітину підвищувати витривалість, і надавати енергії під час тренувань.

Сайт офіційного виробника

L-карнітин та жіросжігателі для схуднення, моя думка і досвід | L-karnitin


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий