Гриб рейши для лікування і захисту від хвороб

Рейши є представником однієї з безлічі різновидів деревного гриба. Зустрічаються і інші його назви, в числі яких «трутовик» і «ганодерма лакована». Гриб має чимало цінних властивостей, завдяки яким ефективно справляється з різними захворюваннями. В азіатських країнах він активно використовується вже протягом третього тисячоліття. Традиційна медицина Кореї, Японії і Китаю наповнена рецептами з цим інгредієнтом.

походження рейши

Вперше найменування гриба зустрічається в одному медичному трактаті, що вийшов більш двох тисяч років назад в Китаї. У ньому він вважається ліками вищого рівня, це свідчить про його високу ефективність і багатоцільовий застосуванні. Японські видання також хвалили рейши, вважаючи його ідеальним засобом для молодості і довголіття. У кожній країні можна зустріти великий перелік захворювань, які можна вилікувати за допомогою трутовика. Він з кожним століттям набував кілька нових назв.

Важливо й те, що трутовик непросто знайти серед дикої природи. З цим пов’язана його особлива цінність. Кілька століть тому лікування з його допомогою могли дозволити собі тільки дуже багаті люди. В Японії також прижилася назва «імператорський гриб», адже тільки придворні лікарі могли купувати таку розкіш для лікування імператорів.

Тільки в 1972 році один з японських вчених зміг вивести рейши в своїй лабораторії. На дослідження пішло багато часу і сил, але результат перевершив всі очікування — трутовик зберігав всі корисні властивості, навіть якщо був вирощений штучним шляхом. Після вражаючого експерименту ганодерму стали виробляти по всій південно-східній частині Азії. Щоб корисні ефекти гриба довше зберігалися, фахівці готували на основі його різноманітні лікарські препарати. На поточний момент дослідження все ще тривають, адже склад і властивості рейши воістину вражають.

Склад і вплив на організм

Гриб рейши для лікування і захисту від хвороб

Есенції, витяжки та інші лікувальні засоби найчастіше виготовляються з плодового тіла трутовика. Ця частина гриба вважається найбільш корисною для людського організму. В її складі можна знайти безліч мікроелементів, кислоти різного виду, флавоноїди і вітаміни, переважно групи B. Якщо говорити про кислотах, в хімічному складі ганодерми можна виявити їх органічні, корисні жирні, замінні і незамінні різновиди. Серед важливих елементів магній, срібло, цинк, кальцій та інші компоненти. За вдосконалення імунітету і протистояння пухлин різного роду відповідають полісахариди. Бета-глюкан проявляють високий рівень ефективності в процесі зниження рівня цукру в крові, завдяки їм можна знизити тиск в артеріях і побороти небезпечні патогенні бактерії.

Ганодерма виступає також як джерело особливих кислот тритерпеноїдів. Їх формула має певну схожість з гормонами стероїдами, саме тому речовина виконує відразу кілька функцій в організмі. Завдяки лікуванню поступово поліпшується обробка кисню і ефективність його розподілу. Також гриб надає легке болезаспокійливу дію, перешкоджає утворенню тромбів в крові, бореться з алергією і виступає в ролі антиоксиданту.

Черговим корисним елементом складу трутовика є германій органічного типу. У ньому спостерігається особливо висока концентрація цієї речовини. Його цінність полягає в тому, що германій стабілізує і прискорює важливі обмінні процеси, допомагає боротися з метастазами, грибком і вірусами. Дана речовина також допомагає посилити імунітет, проявляє антибактеріальний ефект. Цей корисний елемент має деяку схожість з гемоглобіном, якщо вивчати молекулярний склад. Саме тому він сприяє кращому пересуванню кисню по тілу людини, попереджаючи розвиток такого захворювання, як гіпоксія.

Показання до лікування

Існує колосальна кількість хвороб, при яких трутовик є ідеальним засобом лікування. Практично всі види порушень серцево-судинної системи можна виправити за його допомогою. Серед них атеросклероз, тромбози, гіпертонія та інші неприємні захворювання. Завдяки вже згаданому вище переліку корисних речовин, що входять до складу трутовика, у людей після його прийому знижується рівень артеріального тиску. Також кошти з ним нормалізують кількість холестерину, знищуючи його погані різновиди. Рейши сприяє поліпшенню регуляції кисню, регулює в’язкість крові і стабілізує силу скорочень серця.

Алергічні реакції також можна зменшити, або навіть прибрати повністю, завдяки особливим кислотам у складі гриба. Деякі його елементи здатні замінити звичайні антигістамінні препарати. Ганодерма також активно бореться з аутоімунними захворюваннями, максимально збільшуючи термін ремісії.

Поєднання вітамінів і мікроелементів в складі рейши дивним чином впливає на шлунково-кишковий тракт. Завдяки регулярному застосуванню такого цілющого кошти можна назавжди забути про коліки, відновити мікрофлору під час дисбактеріозу, і пом’якшити хворобливі відчуття при виразці або гастриті.

Користь і результат

Відвари та інші засоби на основі гриба здатні очистити організм від шкідливих і токсичних речовин, також вони захищають від шкідливого випромінювання. Поступово підвищується працездатність, людина стає більш стійким до негативних зовнішніх чинників. Поліпшується настрій і емоційний стан, нервова система функціонує більш ефективно.

Білкові сполуки і інші складові ганодерми сприяють зниженню рівня цукру. Завдяки їм підвищується чутливість кожної клітини до інсуліну. Саме тому гриб поступово допомагає боротися з цукровим діабетом. Також він стимулює метаболізм і процес обміну вуглеводів, внаслідок чого маса тіла людини приходить в норму.

Крім того, трутовик активно використовується під час лікування від вірусних та простудних захворювань, псоріазу і порушень в роботі передміхурової залози. Не менш корисний він буде для позбавлення від бронхіту, пневмонії та інших серйозних хвороб, пов’язаних з дихальними шляхами. Завдяки особливим речовинам в складі ганодерма робить сильний відхаркувальну дію.

Кому і як варто вживати гриби?

Гриб рейши для лікування і захисту від хвороб

Не тільки проблеми зі здоров’ям можуть стати причиною застосування рейши. Деяким людям не завадить періодично проводити профілактичний курс лікування. Особливо рекомендується даний гриб людям в літньому віці, що живуть в не дуже благополучних районах, а також власникам астенічного стану або дефіциту імунітету. В процесі лікування залежності від різноманітних речовин і алкоголю також має сенс доповнити програму невеликою кількістю рейши.

Часто організм людини страждає через несприятливі умов роботи. Деяким доводиться регулярно працювати більше шести годин в день, що шкідливо для здоров’я, як було доведено вченими. У разі якщо це поєднується з сильними і вимотує навантаженнями на тіло, мозок і нервову систему, наслідки можуть бути незворотними.

Якщо рід діяльності людини має на увазі різку зміну кліматичних умов, також варто пройти курс лікування за допомогою ганодерми. Занадто сильна спека, холод і показник вологості є вагомими причинами для її вживання. Рекомендується вживати трутовик і людям, які беруть участь в підземних, підводних і гірничих роботах. Якщо говорити про протипоказання, то важливо знати, що рейши можна використовувати під час вагітності та годування груддю. Також категорично заборонено лікування дітей, яким ще не виповнилося сім років, і володарів діатезу геморагічного типу.

Спосіб застосування гриба є досить простим — необхідно залити склянкою води дві чайні ложки кошти, після чого варити до кипіння на повільному вогні. Суміш постійно помішує, в середньому вона повинна прокипіти не менше п’яти хвилин. Після цього відвар знімається з плити, залишається на півгодини в прохолодному місці. Коли він охолоне, його потрібно ретельно процідити. Фахівці рекомендують приймати такий засіб тричі на день, краще робити це перед їжею, як мінімум за півгодини.

Лікування рака екстракт гриба шиітаке. Як лікувати рак грибами?


Поділіться з друзями:

Добавить комментарий